Hakkımızda

PREFABRİK YAPI SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE´NİN DÜNYAYA AÇILAN HAZIR YAPI MARKASI LİMİT PREFABRİK

 

Limit Prefarik Çelik Yapı Sistemleri, Prefabrik ve Hazır Yapı üretiminde 22 yıllık sektör tecrübesiyle Türkiye´nin konut üretim ve satışında en büyük markası haline gelmiştir. 1999´dan günümüze Prefabrik ve Hazır Yapılar alanındaki deneyimleri ile sadece Türkiye´de değil Dünya´nın 5 kıtasında 100´den fazla Ülke´de 800´den fazla projeyi tamamlamış durumda. 

Böyle bir başarının oluşmasında bir çok faktör önümüze çıkıyor. ISO standartlarında malzeme ve üretim kalitesi, Ar-Ge yatırımlarımız, Uzman teknik kadromuz ve özverili çalışmamız, satış sonrası kusursuz hizmetimiz bunlardan bazıları.

 

Limit Prefabrik, 20 bin metrekarelik üretim tesisinde Ülkemiz ve Dünya´da öne çıkan projelerin çözüm ortağı olarak bir çok yapı alanında faaliyet göstermiştir. Toplu Deprem Konutları, Prefabrik Kentler gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmiştir. Referans ve Güven odaklı çalışmalarımızın sonucun da Dünya´da  100´den fazla ülkede nitelikli firmalarla sektörlerine kolaylıklar sağlayan çözüm odaklı yaklaşımlarımızla fonksiyonel projelere ev sahipliği yapan Limit Prefabrik, kurulduğu günden bugüne güven ve referansa dayalı çalışmayı vizyonu haline getirmiştir. Limit Prefabrik, bir çok detaylı ve özel ihtimam isteyen projelerin üretiminde, kurulumunda sunduğu çözümlerin yanı sıra sürekliliği söz konusu olan projelerinde ise (Prefabrik Okullar, Prefabrik Ofisler, Prefabrik Moteller v.b) kalıcı ve sorunsuz yapılar teslim etmektedir.

 

 

 

Proje çalışmalarımızın teslimiyle birlikte Türkiye´nin en büyük Engelli Bakım Merkezi olan 5.440 metrekarelik Rehabilitasyon Merkezi Niğde´de hizmete açılmıştır.

Limit Prefabrik , Sahra Hastaneleri, THY Anonim Şirketi Ortaklığı ile 3. Havaalanı Şantiylerini, Sabiha Gökçen Havaalanı Genişletilme Çalışmaları Şantiyelerini, Gebze´de ki MEB Ortaklığı İle Köy Okulları Projelerinde öncü roller üstlenip , projeler üretmiştir.

 

Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek istermisiniz ? ;


 

 

 

 

 

 

Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri Üretim Branşları ; 

* Modüler sistemli (Şantiye yapıları, Hastane Yapıları, Okul Yapıları, Yemekhaneler, Yatakhaneler, Ofisler, Doğal Afet Yapıları, Toplu Konutlar, Askeri Yapılar v.b)

* Hafif Çelik Yapılar

* Ağır Çelik Yapılar

* Hangar Yapıları

Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemlerini Sektörde Farklı Kılan Özellikleri ;

* Güven ve Referansa Dayalı Özverili Çalışması.

* Anlaşması yapılan projelerin zamanında kaliteden ödün vermeden teslimi yapılması. (Hızlı üretim, Hızlı Montaj)

* Kendimizi sektörel gelişmelere adapte edebilmek adına, tüm çalışanlarımızın düzenli eğitimlerle uygulama kalitemizi zirvede tutmamız.

* İş güvenliğine ve Çevremize duyduğumuz Saygımız.

* Yaşam alanları ürettiğimizin bilinci ile disiplinli çalışmalarımız ve yapılarımızın fiziksel sağlamlığına verdiğimiz ekstra özen.