4+1 Prefabrik Ev ve Villa 140 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

4+1 Prefabrik Ev ve Villa 140 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP-127
%9
indirim
1.099.055,00 TL
994.077,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : 4+1 Prefabrik Ev Fiyatları, 4+1 Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2023, Prefabrik Villa Modelleri

PREFABRİK EV MODELLERİ

 

Limit Prefabrik proje ekibinden herkese merhaba ! Prefabrik Ev Modelleri kategorimize bugün bir proje daha ekliyoruz. Sürekli olarak kendini geliştiren proje bünyemiz sayesinde her geçen gün daha kullanışlı ve ferah projeler üretmeye gayret ediyoruz ! Projemiz, 4+1 yapıya sahip, her odası oldukça geniş ve kullanışlıdır. Tam olarak geniş aileler için, 4 mevsim kullanıma uygun olarak üretilen projemiz aynı zaman da çift banyosu, ayrı mutfak yapısı ve kolay erişim sağlanabilen verandası sayesinde yaşam kalitenizi üst düzeye çıkaran, akılcı çözümler mevcuttur. Projelerimiz kişiye özel olarak revize edilebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirilebilmektedir. Prefabrik ev projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

 

TEK KATLI PREFABRİK EV VİLLA MODELLERİ 

 

Günümüz koşulları gözetildiğinde tek katlı hazır evlerimizin daha fazla tercih edildiğini gözlemlemekteyiz. Sağlam, güvenilir, uzun ömürlü olan projelerimiz tüm bunların yanı sıra 10 yıl servis 2 yıl montaj garantisi hizmeti vermesi hasebiyle çağımızın en büyük gereksinimi olan güven unsurunu üst notalara çıkarmaktadır. Tek Katlı Prefabrik Villa Modelleri alanında uzman ekiplerimiz tarafından sıklıkla kontrol edilir, proje üretimlerimiz büyük hassasiyetler sonucunda gerçekleşmektedir. Firmamız, 20 yılı aşkın süre zarfında birden çok konut, şantiye, deprem konutları, spor kompleksleri ve işletme projelerine imza atmıştır. Tam olarak bu noktada yüksek tecrübemiz ve güvenilirliğimiz ile referanslarımızı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Referanslarımızı incelemek, üretimimizi bizzat görmek için sizleri üretim tesisimize davet ediyoruz ! 

 

PREFABRİK EV FİYATLARI 2024

 

Global fiyat artışları, yaşanan depremler neticesinde inşaat maaliyetleri de oldukça artmış durumda. Fakat, diğer yapı çeşitlerine oranla bir yapıda bulunması gereken her kriteri rahatlıkla karşılayan Limit Prefabrik projeleri uzun ömürlü ve yüksek kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Günümüz piyasa koşulların da 1. sınıf çelik iskelet sistemi, üstün yalıtım değerleri ve estetik görünümleriyle sektörüne yön veren Limit Prefabrik projeleri Türkiye ve Dünya´nın 3 kıtasında aktif olarak kullanılmaktadır. Diğer yapı çeşitlerine oranla oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulan projelerimizin yanı sıra kampanyalı evlerimizi de incelemeyi unutmayınız ! Prefabrik Ev Fiyatları 2024 araştırmanızı bizden fiyat teklifi almadan noktalandırmayınız.


Limit Prefabrik Proje Ekibi


Alan 140
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
Benzer Ürünler