Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

4+1 Dubleks Prefabrik Villa 149m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

4+1 Dubleks Prefabrik Villa 149m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-609
%11
indirim
1.134.159,00 TL
1.006.250,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri, 2 Katlı Prefabrik Villa Fiyatları Ve Modelleri

 

 

2 KATLI PREFABRİK EV FİYATLARI

 
Limit Prefabrik proje ekibinden herkese merhaba, Ekonomik, Uygun,Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları Ve Modelleri arasında yer alan 149m2 - 4+1 olan projemizi fiyat ve maliyet çalışmalarımız neticesinde Ekonomik Prefabrik Villa Modelleri arasına ekledik. Limit Prefabrik, artan fiyatların hayallerinizi geciktirmemesi için titizlikle hazırladığı fiyat ve projelerini sizlerle paylaşmaktan iftihar etmektedir. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları için teklif almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarımız için maliyet analizi yaparken bilinen Limit Prefabrik kalitesinden hiç bir şekilde ödün verilmemiş olup, sadece opsiyonları azaltılarak Ekonomik Prefabrik Villa sınıfı oluşturulmuştur, 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları için Kampanyalı Prefabrik Villa kategorimizi takipte kalınız. 

 


2 KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI


Günümüz koşullarında şehir hayatından doğal yaşama ters göç başlaması, yurttaşlarımızın pandemi ile birlikte müstakil bir yaşam arzusuna girmesi vb sebeplerden ötürü Prefabrik Villa talebi artmış, bu talep beraberinde fazla firma ve model getirmiştir fakat, Limit Prefabrik 23 yıllık üretici sektör deneyimi ile, daha önceden sayısız kurulumunu sağladığı, tecrübeli modelleri ile sizlerin huzurunu ve hayallerinizin güvenliğini gözeterek güven -referans ilişkisi içerisinde çalışmayı vadediyor.  2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri araştırmacılarımız için güven duygusunun çok önemli olduğunu biliyoruz, öncelikle sizlere tecrübemiz, 23 yıllık üretim deneyimimiz ve uzman teknik kadromuz ile güven veriyoruz ! 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları ve modelleri üzerine araştırmanızı bizden teklif almadan bitirmeyin ! 

2 KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ ÜRETİM ŞEKLİ


Üretim tesisimiz makineleşmiş, teknolojik bir üretim üssü olarak karşımıza çıkmaktadır. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri araştırmacılarımız dilediği zaman üretim tesisimizi ziyaret edebilmektedir, birebir malzemelerimizi inceleyebilmektedir. Showroom yapılarımız da mevcut olup, tecrübe etmeniz üzere yine aynı şekilde satış ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri araştırması içerisindeyseniz bizlerle hemen iletişime geçebilir, projelerimizin teknik özellikler metnini alabilirsiniz. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri kategorimizde ki her projemiz özenle teknik ekiplerimiz tarafından projelendirilip, full otomatik CNC makinalarımız ile üretilmektedir, 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri kategorimiz de ki projelerimiz insan hatası olmadan, yek pare üretilerek montaj mahalline intikali sağlanır. 

2 KATLI PREFABRİK VİLLA FİYATLARI | TEKNOLOJİK ÜRETİM TESİSİMİZ

 

2 KATLI PREFABRİK VİLLA FİYATLARI DAHİLİNDE OLMAYANLAR


Limit Prefabrik, ürettiği Ekonomik Prefabrik Villa Modelleri fiyatına dahil olmayanlar ise şöyle ;

* Zemin betonunun hazırlanması
* Zemin Kaplamaları ( şap, parke, fayans)
* Mutfak Dolabı
* Ruhsatlandırma İşlemleri
* Montaj Ekibi Yeme İçme Konaklama (100 km´e kadar ücretsizdir)
* Nakliye (300 km´e Kadar Ücretsizdir)

2 Katlı Prefabrik Villa Fiyatları Ve Modelleri hesaplamanızı yaparken yukarıda sıraladığımız hususlar doğrultusunda yapmalısınız, Prefabrik Villa yapısına dair kapı, pencere, çatı, duvar, elektrik - sıhhi tesisat, vitrifiye grubu, kaçak akım rolesi, sigorta kutusu vb her şey 2 Katlı Prefabrik Villa Fiyatları Ve Modelleri kategorimiz fiyatlarına dahildir. 

2 Katlı Prefabrik Villa Fiyatları Ve Modelleri, En Uygun Prefabrik Villa Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Villa Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Prefabrik Villa Fiyatları 2022 ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz, bizden gündelik olarak haberler almak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz !  

Alan 149m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli