Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

4+1 Dubleks Prefabrik Villa 142m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

4+1 Dubleks Prefabrik Villa 142m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-608
%6
indirim
1.078.775,00 TL
1.005.100,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Prefabrik Villa Fiyatları 2022, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri, Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

2 KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI

 
2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri araştırmacılarımız için Ekonomik Prefabrik Villa Modellerimiz arasına bir yenisini daha ekliyoruz ! 142m2 - 2+1 Dubleks Prefabrik Villa Modelimiz, geniş aileler için tasarlanmış olup aileniz ve sevdiklerinize ferah bir yaşam alanı olarak ön plana çıkmaktadır. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri takipçilerimizin sıklıkla merak ettikleri projelerin başında gelen Ekonomik Prefabrik Villa Modelimiz, uygun fiyatı ve yüksek kalitesi ile cebinizi ısıtırken hayallerinizi yansıtacak! Dubleks Prefabrik Villa Modelleri arasında selçuklu mimarisine sahip tek modelimiz olup, projemiz 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri arasında yerini almaktadır. 

2 KATLI PREFABRİK EV FİYATLARI VE MODELLERİ FİYAT TEKLİFİ


Dubleks Prefabrik Villa Modelimiz için e- fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri araştırmacılarımıza elektronik ortamdan da hizmet vermekteyiz fakat, en sağlıklı iletişim yönetemi elbette showroom evlerimizi ziyaret etmeniz esnasında gerçekleşecektir. Üretim tesisimiz, satış ofislerimizden 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri Fiyat Teklifi  hem sözlü hem yazılı olarak birincil ağızdan en kaliteli ve sağlıklı bilgiyi almanızı sağlayacaktır. İşimizi, hayallerinizi, geleceğimizi ciddiye alıyoruz ! Sizde, 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri araştırması içerisindeyseniz bizlere danışmadan Prefabrik Villa yaptırmayın !

2 KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ 

 

 

 

PREFABRİK VİLLA ÜRETİCİ FİRMALAR


Limit Prefabrik 1999´dan günümüze Türkiye´de ve Dünya´nın 3 kıtasında hizmet vermektedir. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri kategorisinde 23 yıldır bulunan Limit Prefabrik, 30.000m2´lik üretim tesisi ile Çayırova / Kocaeli´de E-5 yanyol üzerinde hizmet vermektedir. Aylık 55.000m2 üretim hacmi ile Türkiye´nin en büyük konut üretim merkezi ünvanı taşımaktadır. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri araştırmacılarımız için 23 yıldır özverili, kaliteli, güven - referans ilişkisi içerisinde çalışmaya devam etmekteyiz. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. 2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri konusu üzerine 23 yıllık üretim tecrübesi olan firmamız, hayallerinizin projesi için sizleri tanıyor, isteklerinizi biliyor ve buna göre sizlerin yanında yer alıyor. Prefabrik Villa yaptırmanın en kolay yolu ve kaliteli yöntemi olan firmamız içerisinde, sizleri de görmek, tanışmak için üretim tesisimize ve showroom yapılarımıza ziyarete bekliyoruz..

 


2 KATLI PREFABRİK EV FİYATLARI VE MODELLERİ | ÜRETİM TESİSİMİZ

 


 

2 Katlı Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri, Dubleks Prefabrik Villa Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları 2022 ve daha fazlası için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz, dilerseniz sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizlere destek olabilir, bizden gündelik haberler alabilirsiniz. 

Alan 142m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli