3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 90m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 90m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : LP-511
%15
indirim
608.300,00 TL
515.968,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik ev fiyatları, Prefabrik Ev Firmaları, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları, Ucuz Prefabrik Evler, Uygun Fiyatlı Prefabrik Evler, Prefabrik Ev Fiyat Listesi, Çelik Evler, Çelik Ev Modelleri, Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Prefabrik Ev Modelleri

EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ

Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri Proje Ekibinden herkese merhaba!

Yeni bir Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri ile sizlerleyiz. Günümüz Dünyasın´da hazır yapılara olan talebin artması sebebiyle bir çok kimse hazır yapı araştırması içerisine girmiştir. Bir çok üründe olduğu gibi hazır yapılarda da fiyat aralığı oldukça geniştir. Firmamız, bu geniş aralıkları kategorilere ayırarak tüm prefabrik ev araştırmacılarına bilgi kargaşasına sebebiyet vermeden şeffat ve etkili şekilde bilgi aktarımı sağlamayı hedeflemektedir. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımız için proje ekibi olarak sizlere yeni, klasik bir model geliştirdik. Bir yandan bünyesinde barındırdığı üç adet yatak odası ile geniş ailelere hitap ederken, diğer yandan geniş verandası sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayıp, sıcacık sohbetler edebileceğiniz eşsiz bir yaşam alanı sunmaktadır. Projemizin Amerikan mutfaklı geniş salonu ile ferah bir salonu bulunmaktadır. Neredeyse hiç bir metraj kaybı olmadan, yüksek kullanım alanına sahip 90 metre kare tek katlı prefabrik konut projemizi sizlerin beğenisine sunuyoruz! 


EN UCUZ PREFABRİK EV FİYATLARI

Firmamız 1999 yılından günümüze üretici kimliği ile sektöründe faaliyet gösteren, yüksek müşteri memnuniyeti ve güven referans ilişkisini benimsemiş ender firmalardan bir tanesi olarak karşınıza çıkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra teslim ettiğimiz projeleri elimizden geldiğince sizler için vloglar halinde klipleyip, web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve YouTube kanalımız da paylaşmaya gayret ediyoruz. En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarımız için bizlerden daha uygun fiyatlarla hayallerinin projesini satın alan kimselerle sizleri şeffaf bir şekilde buluşturuyoruz ! Firmamız Türkiye´nin 81 ilinde kaliteli malzeme, profesyonel teknolojik makineleşmiş üretimi, uzman işçilikleri ile en uygun fiyatlarla prefabrik konut satışını devam ettirirken aynı zaman da Dünya´nın bir çok ülkesine projelerini ihraç etmektedir ! Teslim edilen projelerimizi incelemek için aşağıda yer alan videolarımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. 
 

PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI 

Sektörümüzle ilgilenen bir çok web ziyaretçimiz elbette Prefabrik Ev Fiyatları üzerine araştırmalar yüretmektedir. Tarafımıza en sık sorulan sorular arasında yer alan aynı metrajlara sahip, ancak farklı fiyatlara sahip projelerin farkıdır. Hazır yapıların fiyat araştırmasını yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında hiç şüphesiz model konusu oldukça etkin bir rol oynamaktadır. Prefabrik Ev Modelleri ne kadar detaylı mimariye sahip, büyük ve renkli pencerelere sahipse, çatı sistemi ve çatı kaplamasının daha özel materyaller ve metodlar ile üretime girmesi her zaman proje fiyatını yükseltecektir. Buna karşın, ne kadar sade ve düz çatılı projeler tercih ederseniz üretimin ve montaj işçiliğinin kolaylaşması hasebiyle proje fiyatları daha aşağı yönde seyredecektir. Pazar araştırmanızda ki farklı fiyatların temel sebeplerinden bir tanesi olan bu durumu göz önünde bulundurmanız sizler için daha sağlıklı bir araştırma yapmanızı sağlayacaktır.


PREFABRİK EV FİYATLARI 2024 | PREFABRİK EV FİYAT LİSTESİ 2024

Prefabrik ev fiyatları 2024 yılı itibari ile 350.000 TL´den başlamaktadır. Ancak projenin büyümesi ve alınan opsiyonlarla beraber bu değer değişkenlik gösterecektir. Hazır yapı fiyatları günümüzde tamamen merak konusu olmasına ilişkin sizlere araştırmanızı kolaylaştıracak bir teknikten daha söz etmek isteriz. Öncelik olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan bir proje belirlemenizi, ardından opsiyonları belirteceğiniz bir teknik özellikler oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz dosyaları güvendiğiniz firmalar ile paylaşıp, fiyat toplayabilir, böylelikle aynı ürün ve özellikler üzerine fiyat alabilir, firmalar arasın fiyat politikası farkını çok daha net bir şekilde elde etmiş olursunuz. Aksi taktirde her firma sizin tariflerinize uyan kendi projeleri ve özellikleri üzerine fiyat verecek olup, bu durum oldukça büyük karşıklıklara sebebiyet verecektir. Prefabrik Ev Fiyat Listesi 2024 yılı için web sitemizi takipte kalmayı unutmayınız ! 

Ayrıca YouTube kanalamızı, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız ! Böylelikle kampanya ve referans projelerimizi anlık olarak takip edebilir, projelerimizden duyulan memnuniyet sevincimize ortak olabilirsiniz ! 


Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri Yayın Ekibi 

Mücahit Türköz

Alan 90m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir