3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 121m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 121m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

Ürün Kodu : LP-514
%21
indirim
909.095,00 TL
713.620,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri, En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları, Ucuz Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları 2024, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları

 

 

EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI

 
Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan yeni projemiz 121m2 olup - 3+1´dir. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımızın beğeneceğini düşündüğümüz projemiz, klasik Prefabrik Ev görüntüsünden ziyade daha modern çizgilerle trend modeller arasın da yerini almıştır. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri konusuna ilişkin üretilen projemiz geniş aileleri rahatlıkla ev sahipliği yapabilecek büyüklüğe sahiptir. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri sekmesinden beklentiniz nedir ? Limit Prefabrik proje ekibi olarak sizlere proje desteği veriyoruz, Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri dizimiz de bulunan her proje sizin hayallerinize göre revize edilebilir, projeniz hayata geçirilebilir. Proje revize etmek için herhangi bir ek maliyet sizlerden talep edilmez. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri projelerimiz de muhakkak her hayale ve maddi imkana uyum sağlayacak bir proje mevcut ! 

EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ | 121m2 - 3+1 Projemizin içeriği ; 

* 26m2 Salon
* 18,14,12m2 Yatak Odaları
* 6m2 Wc ve Banyo
* 13m2 Mutfak 
* 8m2 Veranda 

EN UYGUN PREFABRİK EV MODELLERİ


En Uygun Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan projemiz, doğa ile aranızı tekrardan iyileştirecek, sizleri tabiatın o kadifemsi topraklarında huzura sürükleyecektir. En Uygun Prefabrik Ev Modelleri projelerimizde Ikea modasını yansıtan sade ve şık mobilyalarınız, çıtır çıtır sesleri gelen kuzine sobanızın karşısında sevdikleriniz ile harika anılar biriktirebileceksiniz. En Uygun Prefabrik Ev Modelleri sayesinde doğaya dönüş başladı ! En Uygun Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımızın seveceğinden emin olduğumuz projemiz için satış ofislerimizi veye üretim tesisimizi ziyaret ederek detaylı bilgi almak için rendevu oluşturmayı unutmayınız ! 

EN UYGUN PREFABRİK EV MODELLERİ | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemeye ne dersiniz ?

 

EKONOMİK PREFABRİK EV FİYATLARI


Sizde Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları araştırması içerisindeyseniz, doğru adrestesiniz. 30.000 m2 üretim tesisimizin içinde kalitesinden ödün vermeden, makineleşmiş teknolojik üretimimiz ile Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları alanın da sektörüne yön veren firma profilimiz, tecrübeli kadrosu ile yapıların da aynı zaman da güven garantisi veren tek firma olarak bu alan da emin adımlarla ilerliyoruz. Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarımız fiyat / performans noktasın da müsterih olabilir, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları noktasında da bizlere danışmadan, üretim tesisimiz ve showroom evlerimizi görmeden karar vermeyin ! Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları için ürünlerimize bağlı kalma zorunluluğu yoktur, hayallerinizin tasarımını da aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları, Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri, Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri için bizlerle iletişime geçebilir, Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. 

Alan 121m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir