Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

3+1 Prefabrik Ev Modelleri 97m2 | 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

3+1 Prefabrik Ev Modelleri 97m2 | 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP-117
%5
indirim
659.064,00 TL
621.514,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : 3+1 Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Modelleri, Modern Prefabrik Ev Modelleri, Ahşap Prefabrik Evler, Prefabrik Ev Fiyatları 2022

 PREFABRİK EV MODELLERİ 

 

Limit Prefabrik proje ekibi olarak sizler için yeni Prefabrik Ev Modelleri üretmeye devam ediyoruz ! 3+1 Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan projemiz, özgün tasarımı ile sadece Limit Prefabrik ziyaretçileri ve müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Klasik Prefabrik Ev Modelleri  kategorisinden sıkıldıysanız firmamızın En Yeni Prefabrik Ev Modelleri ile hep istediğiniz özgün tasarımlı Prefabrik Evinize artık çok daha yakınsınız. Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımızın istek ve arzularını harmanlayıp oluşturduğumuz projemiz, 3+1 oda sayısı, müthiş büyüklükte ki açık mutfaklı salonu ile sizlere ferah yaşam alanları sunmaktadır. Özgün tasarımı ile görenlerin tekrar tekrar incelediği Prefabrik Ev Modelleri kategorimizin en yeni projesi neden sizin olmasın ? Prefabrik Ev Modelleri kategorimiz yalnızca seçeneklerimizden ibaret değildir, istediğiniz ölçü ve ebatta proje ekibimiz ile proje oluşturabillir, hayata geçirebilirsiniz. Limit Prefabrik ile tasarım özgürlüğü ! 

 

Projemizi 3D sanal tur ile gezmek ister misiniz ? 

 

TEK KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ 

 

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımız için derlediğimiz projemiz, en sevdiğiniz bölgede sizin ve ailenizin huzuru için yeniden tasarlandı ! Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri kategorimiz de ki her projemizin tamamı Çelik Konstrüksiyon gövdeli, deprem, yangın, yalıtım ve benzeri yönetmeliklere uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca tüm Prefabrik Ev Modelleri projelerimiz, 2 yıl montaj ve 10 yıl servis garantisi hizmeti ile satılmaktadır ! Limit Prefabrik ile oluşturulan Prefabrik Yapılar ve hayaller, kesinlikle güvende. Böylelikle siz Prefabrik Evinizin konforunu, rahatını yaşarken güvencemiz altında olur, yalnızca güzel anılar biriktirmek üzere endişe duyarsınız. Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri ile yalnızca ev değil, 20 yılı aşkın sektör tecrübemizi de inşa ediyoruz ! Tek katlı Prefabrik Ev Modelleri kategorimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 


PREFABRİK EV FİYATLARI 2022

Prefabrik Ev Fiyatları 2022 yılı itibari ile artış gösterse de Limit Prefabrik güçlü sermayesi ve üretim teknolojileri ile maksimum kalitede, En Uygun Fiyatlı Prefabrik Evler üretmektedir. Prefabrik Ev Fiyatları politikamız kesinlikle reklamın gücü değil, GÜVEN - REFERANS ilişkisi içerisinde ilerlemektedir ! Çağımızın en büyük gereksinimlerinden olan güven duygusu, sayısız referans ve 30.000 m2´lik Türkiye´nin en büyük konut üretim merkezi ile hayallerinizin arkasında ! Prefabrik Ev Fiyatları söz konusu olduğunda hayli dikkat edilmesi gereken üretim tekonolojisi, proje kalitesi ve montaj tecrübesi firmamız tarafından sizlere fazlasıyla sunulup, garanti verilmektedir. Hayallerinizi şansa bırakmayın ! Prefabrik Ev Fiyatları 2022 hakkında teknik özellikler metni ile birlikte Fiyat Teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Prefabrik Ev Fiyatları 2022 hakkında daha Uygun Fiyatlı Prefabrik Ev Modelleri görmek için "Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri" kategorimizi incelemeyi unutmayınız ! Bizleri sosyal hesaplarımızdan takip ederek, gündelik faaliyetlerimizden haberdar olabilirsiniz. Limit Prefabrik Proje Ekibi

Alan 97m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm (TAŞONİT VEYA AHŞAP DESEN KAPLAMA)
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
Benzer Ürünler
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli