3+1 Lüks Prefabrik Ev ve Villa 118 m2

3+1 Lüks Prefabrik Ev ve Villa 118 m2

Ürün Kodu : LP-302
%10
indirim
1.881.086,00 TL
1.682.141,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik ev, Prefabrik Evler , Kampanyalı Prefabrik Evler, Lüks Prefabrik Ev

  118 METRE KARE - TEK KATLI LÜKS PREFABRİK EV ve VİLLA


 

 

LÜKS PREFABRİK EV MODELLERİ

 

 

2024 Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yapan tüm ziyaretçilerimizin dikkatini çeken 118 metre kare Prefabrik Evimiz, siz değerli web sitesi ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur. 

 

Üretim tesisimizin kısa tanıtım videosunu izlemek için ;

 

 

 

 

Tek Katlı Lüks Prefabrik Ev Proje İçeriği ;

 

- Açık terası ile tamamen sizin görsel zevkinize bağlı olarak pergole vb uygulamalarınızı dilediğinizce uygulayabilirsiniz

- Odalarımızın dağılımını sağlayan Hol (15 metre kare)

- 3 Yatak odası ile geniş ailelerin bile rahatlıkla kullanabileceği hacime sahip kullanım alanı ( 19, 16, 12 metre kare)

- Geniş ve Ferah Salonu ile sevdikleriniz ile hep iç içe, uzun vakitler geçirebileceğiniz, istediğiniz mobilyaları kullanabileceğiniz yaşam alanı ( 26.5 metre kare)

- Açık Terasa olan yakınlığı ve geniş kullanım alanı olan Mutfak (19.7 metre kare) 

- Banyo (4.9 metre kare)

- Wc (3 metre kare)

 

NEDEN LÜKS TEK KATLI PREFABRİK EVLER ?

2021 Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yapan ziyaretçilerimiz, showroom ve üretim tesisimizi ziyaret eden misafirlerimizin " Yok mu özel tasarım projeleriniz ? Evleriniz ? Görenlerin tekrar tekrar bakacağı farklı yapısı olan evleriniz ?" sorularına binaen, artık Limit Prefabrik Özel tasarımlı, Lüks Prefabrik Ev üretmekte, beğeninize sunmaktadır. Lüks Prefabrik Konut hakkında daha detaylı tecrübeler edinmek istiyorsanız Çayırova Güney Yanyol no:24´de bulunan üretim tesisimize ziyaret edebilir, kurulu olan Lüks Prefabrik Konutlarımızı gezerek deneyimleyebilirsiniz. Tek Katlı Lüks Prefabrik Konut yapılarımız ile, görenleri hayrete düşürecek tasarım harikası projelerimizle kendinizi çok özel ve farklı hissedebilirsiniz.

 

TEK KATLI LÜKS PREFABRİK KONUT ÜRÜNLERİNİZDE KULLANDIĞINIZ MALZEMELER NELERDİR ?

2021 Prefabrik Ev Fiyatları, çerçevesince kampanyalı ürünlerimizden, lüks ürünlerimize dek aynı kalitede malzemeler ve işçilik uyguluyoruz. Lüks, Özel Tasarımlı Prefabrik Konut Yapıları misafirlerimizin istekleri doğrultusunda tasarım, ahşap görünümlü, taş görünümlü, siding görünümlü duvar panelleri v.b., çatı da metel kiremit, shıngle v.b ürünler - Özel tasarım çatı detayları ve ayarlanabilir daire yüksekliği olmasıdır. Özetleyecek olursak, Tek Katlı Lüks Prefabrik Evler tamamen zevk ve hayalleriniz doğrultusunda üretilen yapılardır.

 

En  uygun prefabrik ev fiyatlarımızla, 2 yıl montaj 10 yıl servis garantimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini karşılamak için çalışmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine hizmet etmekteyiz. Sizi memnun etmek ve yuvanızda huzurlu yıllar geçirmeniz için Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri hizmetinizdedir.

 

 

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız ile tüm Prefabrik Yapılarımız, 2 Yıl Montaj, 10 Yıl Servis Garantimiz altındadır.

 

 

 

 Prefabrik Ev Fiyatları hakkıda daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz, yada buraya tıklayarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

Kampanyalı Tek Katlı Prefabrik Evler ve Kampanyalı Dubleks Prefabrik Evler için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Alan 118m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap veya Taşonit Kaplama
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Lüks Çelik Kapı
İç Kapı Lüks Mobilya Kapı
Balkon Kapısı Pvc
Benzer Ürünler
2+1 Lüks Prefabrik Ev ve Villa 118 m2
%14
1.879.600,00 TL
1.613.020,00 TL