3+1 Dubleks Prefabrik Villa 158m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 158m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

Ürün Kodu : LP-612
%14
indirim
1.306.240,00 TL
1.116.373,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Fiyatları 2024, Prefabrik Villa Fiyatları2024, Prefabrik Villa Fiyat Listesi, En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları, En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları Ve Modelleri, Prefabrik Ev Modelleri

 


PREFABRİK VİLLA MODELLERİ VE FİTARLARI 2024

 
Ekonomik Prefabrik Villa Fiyatları kategorimize son olarak eklediğimiz 158m2 - 3+1 projemizi En Uygun Prefabrik Villa Modelleri arşivimize de aynı şekilde ekliyoruz. Limit Prefabrik, 23 yıllık sektör deneyimi ile en beğenilen modellerini Ekonomik Prefabrik Villa Fiyatları kategorisinde toplayarak sizlerin Uygun Fiyatlı Prefabrik Ev araştırmalarınıza katkıda bulunuyor. Prefabrik Villa Fiyatları araştırmacılarımız tarafından en çok beğenilen modellerimizden olan 158m2 - 3+1 projemiz hem hayallerinizi yansıtıyor hem de ailenize geniş, ferah, sağlam bir yuva olacağı gibi, tatil günlerinizi iple çekmenize sebebiyet verecek konfora sahiptir. Limit Prefabrik Villa Modelleri üstün yalıtım özellikleri, sağlam çelik şasileri ile sizleri ve aile bireylerinizi güvende hissettirecek, üstün yalıtım özelliği sayesinde yazın serinliğin, kışın sıcaklığın konforuna çok hızlı alışacaksınız. 

EN UYGUN PREFABRİK VİLLA FİYATLARI


Ekonomik Prefabrik Villa Fiyatları kategorimizde ki her projemiz özenle baştan sona gözden geçirelerek fiyatlandırılmıştır. Limit Prefabrik Villa Fiyatları kalitesi, sağlamlığı, uzun garanti süresi ve tecrübesi ile ele alındığında sınıfının En Uygun Prefabrik Villa Fiyatları arasına girdiğini göreceksiniz. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırması yaparken yalnızca fiyatın değil, Prefabrik Villa yapılarında ara kat konstrüksiyonunun, çatı konstrüksiyonunun hayati önemini de aynı şekilde görecek, kanaat getireceksiniz. En Uygun Prefabrik Villa fiyatları 2024 yılı itibari ile deçen yıla nazaran elbette artış gösterse de, Limit Prefabrik geniş üretim hacmi, güçlü sermayesi ile malzeme kalitesini her daim stabil edebilmiş, güçlü hayallerin güçlü ortağı olarak yurt genelinde hizmet vermiştir, vermeye de devam edecektir. 

En Uygun Prefabrik Villa Fiyatları Kategorisinde yer alan 158m2 - 3+1 projemizin 3D sanal turunu gezmek ister misiniz ?

 

2022 PREFABRİK VİLLA FİYAT LİSTESİ


Prefabrik Villa yaptırmak isteyen, 2024 Prefabrik Villa Fiyat Listesi araştırmacılarımız Prefabrik Villa Fiyat Listesi için buraya tıklayabilir. 2024 Prefabrik Villa Fiyat Listesi araştırmacılarımız için derlediğimiz kategorimizde ki her proje değiştirilebilir, hayallerinize uygun olarak revize edilebilir. Prefabrik Villa projelendirmeleriniz alanında uzman teknik personellerimiz tarafında titizlikle sizlerle birlikte yapılmaktadır. 2024 Prefabrik Villa Fiyat Listesi konusuna daha önce de belirttiğimiz gibi malzeme kalitesi, işçilik kalitesi, firma tecrübesi vb etkenler doğrudan etki etmektedir. Prefabrik Villa yapıları doğası gereği fazlaca tecrübe gerektiren projelerin başını çekmektedir. 

2024 Prefabrik Villa Fiyat Listesi | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ?  

 

 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ VE FİYATLARI


Prefabrik Villa Modelleri kategorimizde her bütçe ve zevke hitap eden bir projemiz muhakkak vardır. Prefabrik Villa Modelleri Ve Fiyatları araştırmacılarımız, buraya tıklayarak bizden teknik özelliklerimizi içeren Fiyat Teklifi alabilir.

Prefabrik Villa Modelleri Ve Fiyatları, 2024 Prefabrik Villa Fiyat Listesi, Prefabrik Villa Fiyatları 2024 için üretim tesisimizi, Showroom yapılarımızı veya satış ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.. 

Alan 158m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler Fiyata Dahil
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc