Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 155m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 155m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

Ürün Kodu : LP-611
%4
indirim
1.119.022,00 TL
1.074.100,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Dubleks Prefabrik Villa Modelleri, Prefabrik Villa Fiyatları Ve Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Prefabrik Ev Fiyatları 2022

 

 

PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2022

 
Prefabrik Villa Fiyatları araştırmacılarımız için yeniden derlediğimiz projelerimizden olan 155m2 - 3+1 Prefabrik Villa projemizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Prefabrik Villa Fiyatları, 2022 yılı itibari ile Prefabrik Villa yaptırmak isteyenlerin araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu durum da Limit Prefabrik 23 yılı aşan sektör deneyimi ile mevcut katalog projelerinin en beğenilenlerini Ekonomik Prefabrik Villa Modelleri kategorisi altında toplayarak, belirli revizyonlar sonrasın da En Uygun Prefabrik Villa Modelleri adı altında siz değerli ziyaretçilerimizin istifadesine sunuyoruz. 


Prefabrik Villa Fiyatları araştırması yapan ziyaretçilerimiz için hazırladığımız, 155m2 - 3+1 olan projemizin 3D sanal turunu izlemek ister misiniz ?


 

2022 PREFABRİK VİLLA FİYAT LİSTESİ


Prefabrik Villa Fiyatları araştırmacılarımız için derlediğimiz 2022 Prefabrik Villa Fiyat Listesi için buraya tıklayabilirsiniz. Günümüzde Prefabrik Villa Fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir, bu nokta da ilk aklımıza gelenin kalite unsuru olması gerekmektedir. Prefabrik Villa Fiyatları araştırması yaparken fiyata direk etki eden kalite unsuruna da gerekli önemi göstermeliyiz, aksi taktirde ilerleyen süreçler de karşılaşmak istemeyeceğimiz sorunlara davetiye çıkartmış oluruz. Kim çatısı akan bir Prefabrik Villa ister ki ? Rutubet yapan bir Prefabrik Villa peki ? Üzerine daha da eklenebilir elbette, Prefabrik Villa Fiyatları araştırılırken başta görmezden gelinen makas aralığı ilerleyen süreçler de malesef içinden çıkılamayacak bir problemler silsilesine mal olabilmektedir. Manevi zararı, maddi zararının üzerine dahi çıkabilmektedir. Limit Prefabrik, 23 yılı aşan sektör deneyimi, 10 yıl servis 2 yıl montaj garantisi hizmeti ile sektöründe lider konumdadır. Yalnızca Prefabrik Villa değil güven satıyoruz ! 

PREFABRİK VİLLA FİYATLARI KİMDEN ALINIR ? 


 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ VE FİYATLARI


Prefabrik Villa Fiyatları elbette üreticisinden alınmalıdır. Limit Prefabrik 30.000 m2 üretim tesisi, aylık 50 - 55.000 m2 üretim kapasitesi ile Türkiye´nin en büyük konut üretim merkezi unvanını taşımanın haklı gururunu yaşıyor ! Kurumsal teknik ofislerimiz, alanın da uzman üretim mühendislerimiz, özel olarak yetiştirdiğimiz makina operatörlerimiz, bünyemiz de geliştirdiğimiz montaj ekiplerimiz ile işçilik hatalarının önüne geçiyoruz ! Sadece Prefabrik Ev Fiyatları olarak değil, işimizi her yönüyle ele alıp, değerlendiriyoruz ! Size ve hayallerinize önem veriyoruz, mutluluğunuz bizler için en büyük referanstır. Prefabrik Villa Fiyatları için teklif almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 

Prefabrik Villa Fiyatları, 2022 Prefabrik Villa Fiyat Listesi, Ekonomik Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Prefabrik Villa Fiyatları 2022, Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları 

Alan 155m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli