3+1 Dubleks Prefabrik Villa 131m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 131m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-607
%10
indirim
1.042.399,00 TL
928.952,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : En Ucuz Prefabrik Ev Modelleri, En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2024, Prefabrik Villa Fiyatları 2024

 

 

PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2024

 
Ekonomik Prefabrik Villa Modelleri kategorimiz de bu sefer 131m2 - 3+1 Prefabrik Villa projemizi ele alacağız. Şehirlerden ters göç başlaması, şehrin sıkışıklığından bunalan insanlarımız, doğaya dönüş trendi ve pandemi süreci ile birlikte Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarımızın her geçen gün sayısı artmaktadır, Prefabrik Villa yaptırmak isteyen yurttaşlarımızın da buna paralel olarak fazlaca fiyat, model, firma çeşitliliği sebebiyle kafaları da karışmaktadır. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 konusu hakkında hem bilgi vermek, hemde bilgi aktarımı için proje açıklamamızı okumaya devam edebilirsiniz. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 kategorimiz de mevcut projelerimizin üzerinde güncellemeler yaparak Prefabrik Villa Fiyatları noktasında kalite ve tecrübemizden ödün vermeden En Uygun Prefabrik Ev Modellerimizi yayınlıyoruz. 
PREFABRİK VİLLA MODELLERİ |
Projemizin 3D sanal turunu incelemek ister misiniz ? 

 

KAMPANYALI PREFABRİK EV FİYATLARI VE MODELLERİ

Prefabrik Villa sahibi olmak isteyen araştırmacılarımız Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları konusunu da aynı şekilde merak etmektedirler. Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz. Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları kategorimizde ki her projemiz değişime ve revizyona, müşterilerimizin yorumuna açıktır. Projelerimiz üzerine revize yapılabilir, ekleme veya çıkarma işlemleri uygulanabilir. Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları için herhangi bir ön proje talebimiz ya da seçilen projelerimiz üzerinden yaptırım uygulanmamaktadır. Prefabrik Villa hayali kuruyor, yaptırmak istiyorsanız Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları kategorimizi muhakkak inceleyiniz ! Her bütçe ve kullanıma uygun Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları kategorimizden sizden yararlanın, hayallerinize giden yolda karlı çıkın.

KAMPANYALI PREFABRİK VİLLA FİYATLARI | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ?


 

 

EN UYGUN PREFABRİK VİLLA MODELLERİ

En Uygun Prefabrik Villa Modelleri araştırmacılarımız için derlediğimiz, revize ettiğimiz projelerimiz her bölge ve iklime özel olarak üretilir. En Uygun Prefabrik Villa Modelleri kategorimizin Uygunluğu malzeme kalitesi ile ölçülmektedir. En Uygun Prefabrik Villa Modelleri kategorimizi malzeme, işçilik, montaj kalitesinden ödün vermeyerek kusursuzca tasarladık. 23 yılı aşan üretim tecrübemiz ile Türkiye ve Dünya´nın 3 kıtasında aktif şekilde hizmet vermekteyiz. Sizde Prefabrik Villa yaptırmak istiyor ve En Uygun fiyata En Kaliteli Prefabrik Villa Modellerini arıyorsanız Limit Prefabrik En Uygun Prefabrik Villa Modelleri kategorisi tam size göre ! En Uygun Prefabrik Villa Modelleri projelerimizden fiyat teklifi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 

En Uygun Prefabrik Villa Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Villa Fiyatları 2024 konuları ve daha fazlası için bizlerle iletişim kurabilir, teklif isteyebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız !
 

Alan 131m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc