3+1 Dubleks Prefabrik Villa 120m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 120m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-604
%10
indirim
980.197,00 TL
878.479,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları, En Uygun Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2024, Prefabrik Villa Fiyatları 2024, Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

 

 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ

 
Prefabrik Villa Modelleri arasında yer alan projelerimizden 120m2 - 3+1 olan projemiz artık Ekonomik Prefabrik Villa Modelleri arasında ! Prefabrik Villa Modelleri araştırmacılarımız, hem ekonomik, hem karizmatik modeller için buraya tıklayabilir. Prefabrik Villa Modelleri tarafımızca bir takım revizyonlar ile daha ekonomik hale getirilerek, kolay ulaşılabilirliği arttırıldı. Prefabrik Villa Modelleri kategorimiz de yer verdiğimiz her projemizin üzerine istediğiniz revizeyi gerçekleştirebilir, projelerimiz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Prefabrik Villa Modelleri dizimiz de yer alan 120m2 3+1 projemizi yakından inceleyelim ! 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ | Projemizin 3D sanal turunu izlemek için tıklayabilirsiniz ;  

 
EN UCUZ PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2024


En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarımız için derlediğimiz Ekonomik Prefabrik Villa Modelleri kategorimiz üzerine hazırladığımız projelerimizi beğeninize sunuyoruz. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 konusuna etki eden en önemli faktör elbette malzeme, işçilik ve üretim kalitesidir. 1. sınıf kaliteye sahip projelerimiz için En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 çalışmamızı yaparak, web sitemizde yer verdik. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 belirlenirken malzeme, işçilik, üretim kalitesinden feragat edilmeksizin sizler için derlediğimiz projelerimiz yine tamamen sizin isteğinize göre aynı standartlar da tasarlanabilir, revize edilebilir ve hayallerinizin bahçesine inşa edilebilir. Şehrin kargaşasından sıkılmadınız mı ? Limit Prefabrik, 23 yılı aşkın sektör deneyimi ile En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 ile kaliteyi bir arada sizlere sunuyor, uzun garanti süresi ile de sizlere bu imkanı resmi olarak tahhüt ediyor.

EN UCUZ PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2024 | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ? 

 PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2024


Prefabrik Villa Fiyatları 2024 dizimiz içerisinde genişliği ve ferahlığı ile ön plana çıkan modelimiz için bizlerden teknik özelliklerimizi içeren teklif metni almak çin buraya tıklayabilirsiniz. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 kategorimizin çalışması 99 yılından günümüze uzanan üretim tecrübemize dayanmakla beraber, hemen her modelimizi inşa etmemizden geçmektedir. Web sitemiz de paylaştığımız hemen her modelimizin kurulumunu gerçekleştirmiş olan Limit Prefabrik, her modelinde ayrı ayrı tecrübeler edinerek projelerinin son şeklini vermiştir. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 esas alındığın da Prefabrik Villa kategorisinin Tek Katlı Prefabrik Evler kategorisinden daha hassas olduğunu görüyoruz, Dubleks Prefabrik Villa yapıları ara kat konstrüksiyonu üst kat ve çatı tertibatını taşıdığından daha özenilmesi gereken yapılardır. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarımız muhakkak satın alacağı Prefabrik Villa yapısının ara kat kalitesini metematiksel ve fiziksel olarak gözlemlemelidir. Dubleks Prefabrik Villa yapılarımızın ara kat konstrüksiyonları m2/500kg taşıyacak şekilde tasarlanır, betonarme yapıları kıskandıracak kadar güçlü olan ara kat konstrüksiyonumuzu test etmeniz üzere sizleri üretim tesisimize davet ediyoruz ! 

Prefabrik Villa Fiyatları 2024, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024, Prefabrik Villa Modelleri ve daha fazlası için bizlere ulaşım sağlayabilir, bizlerden günlük haberler almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz ! 


 

Alan 120m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc