Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 118m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 118m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-605
%10
indirim
1.048.223,00 TL
937.250,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022, Prefabrik Villa Modelleri

 

 

KAMPANYALI PREFABRİK VİLLA FİYATLARI

 
Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları araştırmacılarımıza yeni bir Prefabrik Villa Modeli daha sunuyoruz. Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları modellerine bakıldığında çoğunun tasarımı yalın, sade ve klasiktir fakat bu projemiz alışılmışın dışında, çatı yapısı betonarme yapılarda olduğu gibi kırma çatı (4 akım çatı, zarf çatı) olup, daha modern ve estetik bir görünüm verilmiştir. Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları kategorisinin en dikkat çeken modellerimizden olan projemiz, size ve ailenize çok havadar gelecek ! Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları, sizi ve maddi imkanlarınızı düşünmesinden öte, geniş iç hacmi ile en sevdiğiniz bölge de konuşlandırılarak mutlu anılar biriktireceğiniz projemiz hafta sonları tatillerinizin olmazsa olmazı haline gelecek. Diğer Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları kontrolü sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz. Projemizi yakından incelemek ister misiniz ? 


KAMPANYALI PREFABRİK VİLLA MODELLERİ | Projemizin 3D sanal görüntüsünü izlemek için tıklayabilirsiniz ;

 


 

EN UCUZ PREFABRİK VİLLA MODELLERİ VE FİYATLARI

 
En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri arasında yer alan projemiz, kalitesine, sınıfına göre En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri arasındadır. Sizlerde malzeme, işçilik, montaj kalitesine paralel En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri araştırması içerisindeyseniz doğru adrestesiniz. En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri araştırması yapıyorsanız Prefabrik Villa yapısının fiyatı kadar kalitesinin de önemli olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Limit Prefabrik 23 yılı aşkın üretim tecrübesi, sayısız teslim ettiği projeleri ile birlikte sektörüne yön veren, projelerine, ürünlerine değer veren En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri kategorisini de bu çerçevelerce hazırlar. Prefabrik Villa hayalinizi En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri kategorimiz ile birleştirerek hayallerinizin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri ile yurt genelinde ve Dünya´nın 3 kıtasında hizmet veren Limit Prefabrik, siz değerli ziyaretçilerini üretim tesisine davet ediyor.

 

EN UYGUN PREFABRİK VİLLA MODELLERİ VE FİYATLARI | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ?

 

 


PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2022


Prefabrik Villa Fiyatları 2022 konusu da yukarı da belirttiğimiz hususlardan ötürü fazlaca araştırılmaktadır. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 fiyat farklılığı fazlaca Prefabrik Yapı Firması olması, malzeme kalitesi, proje kalitesi, üretim kalitesi, montaj kalitesi, alınan opsiyonlara paralel olarak değişmektedir. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 konu araştırmacılarımız için fiyatlandırdığımız projelerimizden istediğinizi seçebilir, kişiselleştirebilir, hayallerinizin projesini hayata geçirebilirsiniz. Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunda da görüldüğü üzere makineleşmiş, teknolojik üretim tesisimizde üretim hatası ve benzeri Prefabrik Yapıyı olumsuz yönde etkileyecek hatalara yer verilmemektedir. Projelerimiz de bulunan her malzemeyi kendisi üreten Limit Prefabrik, Prefabrik Villa Fiyatları 2022 araştırmacılarına yalnızca fiyat değil güven de vermektedir. Aylık 55.000m2 üretim hacmimiz ile Türkiye´nin en büyük konut üretim tesisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Güven - Referans ilişkisi içerisinde çalışan firma politikamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Prefabrik Villa Fiyatları 2022 konusunda da sizlerin ve projelerimizin arkasındayız.

Prefabrik Villa Fiyatları 2022, En Ucuz Prefabrik Villa Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları konuları ve daha fazlası için bizlere ulaşım sağlayabilir, dilerseniz gündelik haberlerimizden haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. 
 


Alan 118m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli