3+1 Dubleks Prefabrik Villa 101m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

3+1 Dubleks Prefabrik Villa 101m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-603
%10
indirim
1.037.704,00 TL
933.394,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Villa Fiyatları 2024, Prefabrik Ev Fiyatları 2024, En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

 

 

EKONOMİK PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2024

 
Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarımız için en beğenilen modellerimizden olan dik çatılı 101m2 olan evimizin proje ve fiyatını güncelleyerek Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarımızın beğenisine sunuyoruz. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırması yapıyorsanız bu Prefabrik Villa modelimiz tam size göre ! Zengin tasarımı, muhteşem iç dizaynı ile ilgi odağı olan projemiz artık En Uygun Prefabrik Villa Fiyatı ile sizlerle... Prefabrik Villa Fiyatları 2024 yılından itibaren elbette yukarı yönde değişkenlik gösterdi, bu artıl Prefabrik Villa yaptırmak isteyenlerin hayallerini ertelememesi için Limit Prefabrik olarak projelerimizi baştan maliyetlendirerek Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarının dikkatlerine sunuyoruz. Prefabrik Villa Fiyatları 2024 konusu üzerine Prefabrik Villa Modeli araştırmanız devam ediyor ise, bu modelemizi dikkatle incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

EKONOMİK PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2024 | Projemizin 3D sanal turunu incelemek ister misiniz ? 


 

EN UCUZ PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2024


En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarımız da Ekonomik Prefabrik Ev Modellerimizi inceleyebilir, Limit Prefabrik ekibi olarak En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 konusunda sizler için bir tavsiyemiz var, Prefabrik Villa alırken fiyatına elbette dikkat etmemiz gerekmektedir lakin, düşük kaliteli bir Prefabrik Villa en basit yalıtım yetersizliğinden dahi, ilerleyen süreçlerde başta kaçınılan ücretin gelen faturalar ile fazlasıyla çıkmasına sebep vermektedir. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları araştırması yaparken kalite konusunun üzerinde fazlaca durulması gerektiği, fiyatı kadar önem verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Prefabrik Villa, montaj hatası, herhangi bir malzeme yanlışlığından ötürü verebileceği fiziki hasar ise maddi zarardan çok manevi zararı ile çoğu insanı hayal kırıklığına uğratabilmektedir. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırmacılarımız için kalitemizden ödün vermeyen 23 yıllık satış politikamız, piyasanın çok üzerinde olan garanti süremiz ile kendimize, malzemelerimize ve projelerimize ne kadar çok güvendiğimizi belirtiyoruz. Sizde, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024 araştırması ve karar aşaması içerisindeyseniz muhakkak üretim tesisimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosu ;

 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ


Yayınladığımız Prefabrik Villa Modelleri, görmüş olduğunuz teknolojik, makineleşmiş üretim tesisimizde gerçekleştirmektedir. Daha az insan, daha fazla teknoloji olası üretim hatalarının önüne geçen Limit Prefabrik, kaliteli malzeme, işçilik ile ayda 55.000m2 Prefabrik Konut üreterek Türkiye´nin en büyük konut üretim merkezi haline gelmiştir. 23 yıllık üretim tecrübemiz ile en sevdiğiniz Prefabrik Villa Modelleri üreterek yurt genelinde ve Dünya´nın 3 kıtasında aktif şekilde hizmet veriyoruz. Sizde, Prefabrik Villa Modelleri araştırıyor, modellerimizi revize etmek yada yeni bir model üretmek için bizlere başvuruda bulunabilir, uzman teknik kadromuz ile ücretsiz bir şekilde Prefabrik Villa Modelleri tasarlayarak hayallerinizin projesini ortaya çıkartabilirsiniz. Prefabrik Villa Modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. 


Prefabrik Villa Modelleri, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2024, Prefabrik Villa Fiyatları 2024 konuları hakkında sorularınız  için bizlerle iletişime geçebilir, daha yakından bizleri takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.

Alan 101m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc