3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 96m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 96m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

Ürün Kodu : LP-512
%12
indirim
761.592,00 TL
669.920,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Ev Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları, Ucuz Prefabrik Ev Modelleri, En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2024

 

 

KAMPANYALI PREFABRİK EV MODELLERİ

 
Kampanyalı Prefabrik Evler kategorimize eklediğimiz bir projemiz daha ! 96m2 - 3+1 olan Kampanyalı Prefabrik Ev projemizi beğeninize, sizlere sunuyoruz. Son dönemlerde özellikle pandemi ile birlikte Prefabrik Evlere olan talep hızla artış gösterdi, buna parelel olarak Prefabrik Firmalarında ki artış fazlaca model ve fiyat çeşitliliğini de beraberinde getirdi. Limit Prefabrik 23 yıllık sektör deneyimi ile sizlere güven ve tecrübesiyle hayallerinizin proje ortağı olmaya devam ediyor. Kampanyalı Prefabrik Evler kategorimize bir projemizi daha revize edip sizlere aktarıyoruz. Kampanyalı Prefabrik Evler kategorimiz de bulunan her projemiz kişiselleştirilebilir ve bunun için herhangi bir ek ücret talep edilmez, Kampanyalı Prefabrik Evler için web sitemizi düzenli olarak takip etmeniz, avantajlı Kampanyalı Prefabrik Evler fırsatlarımızdan yararlanmanızı sağlayacaktır. 

KAMPANYALI PREFABRİK EV FİYATLARI | Kampanyalı 96m2 - 3+1 Projemizi tanıyalım ;

* 20m2 Salon 
* 10 m2 Mutfak 
* 15, 13, 10m2 Yatak Odaları ( 3 Yatak Odası )
* 3m2 Wc 
* 5m2 Banyo
* 12m2 Antre

UCUZ PREFABRİK EV MODELLERİ


Ucuz Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan projemizin lüks ve orta sınıf projelerimizden herhangi bir kalite, malzeme, işçilik kalitesi farklılığı kesinlikle yoktur. Tamamen sizler için sıfır üretim olan projelerimizin uygun olmasının sebebi, aşina olunan modellerimizin duvar yükseklikleri 3M - 2.8M´den 2.5M´e düşürülmüş olmasıdır. Böylelikle Ucuz Prefabrik Ev Modelleri kategorimizde ki projelerimiz uygun tutulmaktadır. Ucuz Prefabrik Ev Modelleri kategorilerimizde ki projelerimizin çoğunluğu açık mutfaklı salon olarak tasarlanır, daha modern ve yeni mimariye sahip projelerimiz showroomlarımız da sizlerin ziyaretini beklemektedir. Ucuz Prefabrik Ev Modelleri takipçilerimizin bu projelerimizi kişiselleştirebilmesi de ayrıca avantajdır, alanın da profesyonel projeci arkadaşlarımız ile hayaliniz de projeyi belirleyebilir, üretim tesisimiz de profesyonelce işletebilirsiniz. Ucuz Prefabrik Ev Modelleri için bizleri arayabilir, hayaliniz de ki projeyi bizlere mail olarak gönderebilirsiniz.


 

UCUZ PREFABRİK EV MODELLERİ | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ?

 

 

 

EN UCUZ PREFABRİK EV FİYATLARI


En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz, En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yaparken ucuzluk kadar üretim teknoljisi ve kalitesini de göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmamalısınız, ucuzluğun da bir çizgisi olmalıdır. Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları elbette her Prefabrik Ev araştırmacısını cezbetmektedir fakat, fazlaca ucuz olan, üretim kalitesi düşük olan bir Prefabrik Ev ilerleyen süreçlerde yaşattığı problemler ile başta kaçınılan maliyeti sonrasın da verdiği arızalarla başta kaçınılanı ödetiyor, manevi huzursuzluk ise omuzlarımıza yük olarak kalabilmektedir. En Ucuz Prefabrik Ev Modelleri araştırırken kırmızı çizgilerimizi ve olmazsa olmazlarımızı bu çerçevede tekrar oluşturmamız gerekmektedir. En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarımız bahsettiğimiz kaideler de hassas davrandığı sürprizler ile karşılaşmayacağını düşünüyoruz.

En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları, Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları, Kampanyalı Prefabrik Evler hakkında ve daha fazlası için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz, showroom yapılarımızı ve üretim tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek, bizlerden gündelik olarak haberler alabilirsiniz. 

Alan 96m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir