Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 90m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 90m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : LP-510
%19
indirim
707.118,00 TL
571.186,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları, Ekonomik Prefabrik Evler, Prefabrik Evler, Prefabrik Ev Maliyetleri

PREFABRİK EV MODELLERİ 

 

Limit Prefabrik proje ekibi olarak sizlere kulak veriyor, hoşlanacağınız projeler üzerinde çalışıyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımız için baştan sona özgün çalışmalarımız neticesinde tasarladığımız projemiz tam hayal ettiğiniz gibi ! Her projemiz, 4 mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanır ve yalıtım önlemleri buna göre alınır. Prefabrik Ev Modelleri arşivimize eklediğimiz projemiz, şehre en yakın bir köyde sizlere yep yeni müstakil bir yaşantı sürmeniz için üretildi. Her bölgenin mimarisine göre, iklim şartlarına göre Prefabrik Ev Modelleri çıkarabilir, uygulayabiliriz. Herkesi bıktıran şehir trafiği, yorucu iş temposu ve şehrin yıpratan seslerinden uzaklaşmayı kim istemez ki ? Sizde yeniden kuracağınız doğal yaşantınızı Limit Prefabrik Ev Modelleri ile oluşturun ve 23 yılı aşkın sektör tecrübemizden, 10 yıl servis - 2 yıl montaj garantimiz altında hep arzuladığınız yaşantınızı güven içerisinde oluşturun. 

 

 

PREFABRİK EV MODELLERİ - Projemizin Videosunu İzlemek İster Misiniz ? 

 

 


EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ  

 

Firmamız sizleri anlıyor ve Bütçe Dostu Prefabrik Evler üretmeye devam ediyor. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri kategorimizde belkide en beğendiğimiz projelerden olan 90 metre kare 2+1 projemiz, estetik görüntüsü, Çelik Konstrüksiyon gövdesi ve Uygun Fiyatlı yapısı ile bütçenize dost ve hayallerinize çok daha yakın ! Limit Prefabrik, her yurttaşımız yazlık, kışlık, hobi evi sahibi olması 23 yıldır özverili çalışmalar yürütmektedir. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri özverimizin meyvesi olarak sizlerle paylaşıyor, Kaliteli Prefabrik Ev Modelleri ile sizleri arzuladığınız müstakil yaşama bir adım daha yaklaştırıyor. Sizde Prefabrik Ev Hayali kuruyor ama Prefabrik Ev Fiyatları için endişe duyuyorsanız Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri sekmemiz sizlere ve bütçenize çok iyi gelecek ! Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 

PREFABRİK EV FİYATLARI 

 

Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları ile artık istediğiniz eve sahip olabileceksiniz ! Limit Prefabrik alanında uzman teknik kadrosu, Uygun Fiyat politikası ile Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarının beklentilerini gözeterek hareket etmektedir. Sektörümüze kattığımız kalite vizyonu ve sağlamlığımız ile Prefabrik Ev Fiyatları kategorisinde eşsiz tasarımlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Dünya´nın bir çok ülkesine ihraç ettiğimiz Prefabrik Yapılarımızın bir sonraki durağı neden sizin araziniz olmasın ? Prefabrik Ev Fiyatları araştırıyor, bizlerden teklif almak istiyorsanız buraya tıklayınız. 

 

Limit Prefabrik Proje Ekibi 

 

 

Alan 90m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli