Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 69m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 69m2 | Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

Ürün Kodu : LP-507
%21
indirim
534.600,00 TL
419.210,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Modelleri

 
 

UCUZ PREFABRİK EV MODELLERİ

Ucuz Prefabrik Ev Modelleri arasında firma olarak en çok beğendiğimiz projemiz 69m2 - 2+1, modern mimariye sahip Ucuz Prefabrik Ev Modelleri dizimizde ki sadeliğin ve şıklığın birleşimi olan projemizi, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Projemiz Lüks Prefabrik Ev kategorisinde yer almaktaydı fakat Ucuz Prefabrik Ev Modelleri kategorisine uyarladığımız projemize artık düşük maliyetlerle sahip olabilirsiniz. Geniş "L" verandası ile sizlere modern mimarisinin yanı sıra karizmatik şıklığı ile doğanıza sağlayacağı uyum ile birlikte huzurlu bir yuva için refakat edecektir.

UCUZ PREFABRİK EV FİYATLARI araştırmacılarımız için projemizi gözden geçirelim ;

* 24m2 Açık mutfaklı salon
* 10 - 10m2 iki yatak odası
* 4m2 Banyosu 
* 17.5m2 Veranda

 

KAMPANYALI PREFABRİK EV MODELLERİ


Kampanyalı Prefabrik Evler kategorisinde yer alan projemiz, sizlere modern mimarinin yanı sıra pratik yaşamı da sonuna kadar hissettirecek modern mimari yapısı ile sevdikleriniz ile birlikte mutlu anılar bıraktıracak.. Bir ege kasabasında, geniş bir bahçe içerisinde, yeşillikleriniz ile birlikte müthiş kombinasyon sağlayacak olan Kampanyalı Prefabrik Evler kategorimizin bu modeli, sizleri şehrin gürültüsünden uzaklaştırmak üzere satış ofislerimize çağırıyor. Kampanyalı Prefabrik Evler kategorimize 23 yıllık üretim tecrübemiz, yüksek garanti süremiz, kaliteli hafif çelik taşıyıcı sistemiz ile yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanacağınız hayallerinizin projesini inşa ediyoruz. Kampanyalı Prefabrik Evler için buraya tıklayabilirsiniz. 


KAMPANYALI PREFABRİK EV MODELLERİ | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemeye ne dersiniz ? 

 
 

EN UCUZ PREFABRİK EV FİYATLARI


En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarımızın dikkatini çekeceğini düşündüğümüz Ekonomik Prefabrik Evler kategorimizi takipte kalın, hayallerinizin projesine en uygun fiyata sahip olun. En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarımız ucuzluğun yanı sıra sektörel ve projesel deneyim, malzeme ve işçilik kalitesine de önem vermelidirler. Limit Prefabrik kalitesinden ödün vermeden, projesel ve sektörel deneyimi de göz önünde bulundurulduğunda En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları konusun Türkiye´nin en çok tercih edilen Prefabrik Yapı firmasıdır. En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yaparken muhakkak satış ofislerimize uğramanızı, üretim tesisimizi ve malzeme kalitemizi görmenizi tavsiye ediyoruz. En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları için bizleri takipte kalın... 

En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları, Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022 konuları ve daha fazlası için bizleri dilediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz..

 

 

Alan 69m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli