Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 68m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 68m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları

Ürün Kodu : LP-506
%4
indirim
467.961,00 TL
445.475,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Prefabrik Ev Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Kampanyalı Prefabrik Ev Modelleri

 
 

 

EN UYGUN PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI

 


En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yapan takipçilerimize 68m2 - 2+1 projemizi sunuyoruz. En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları arasında en çok dikkat çeken modellerin başında gelen projemizi fiyat olarakta gözden geçirdik ve En Uyun Prefabrik Ev Fiyatları kategorisine ekledik. En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yaparken muhakkak proje içeriği de kontrol edilmelidir. Amerikan mutfaklı salon, hol vb bölmeler olmadığı taktirde proje fiyatları daha uygunlaştırılabiliyor. En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yaparken muhakkak projelerimize göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. 


EN UYGUN PREFABRİK EV FİYATLARI VE MODELLERİ | Projemizin 3D sanal turunu gezmek ister misiniz ? EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI


Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yaparken Limit Prefabrik projelerine göz gezdirmeden kararınızı vermeyin ! Limit Prefabrik, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları alanın da 23 yıllık üretici tecrübemiz ile yurt ve Dünya genelinde hizmet veriyoruz. Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları belirlerken kesinlikle malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermemekle beraber, yapılarımızın uzun ömürlülüğü ve dayanımı göz önünde bulundurularak hareket edilir. Ekonomik Prefabrik Evler söz konusu olduğunda Türkiye´nin en çok tercih edilen üretim tesisine sahip Limit Prefabrik, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları ile Prefabrik Ev Hayali kuran herkesin hayal ortaklığını üstlenerek tüm özverisi ve tutkusuyla hizmet vermektedir.

EKONOMİK PREFABRİK EV FİYATLARI | Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ? 

 

KAMPANYALI PREFABRİK EV FİYATLARI

 


Kampanyalı Prefabrik Evler araştırması yapan her ziyaretçimize tavsiyemiz, web sitemiz de bulunan Kampanyalı Prefabrik Evler sekmesini ziyaret etmesidir, dilerseniz buraya tıklayarak Kampayalı Prefabrik Evler sekmemize geçiş yapabilirsiniz. Kampanyalı Prefabrik Evler diğer projelerimizle aynı malzeme, işçilik ve montaj kalitesine sahiptir. Kampanyalı Prefabrik Evler sadece tek bant ve belirli modellerin seri üretiminden oluşmaktadır, opsiyonları olmamaktadır bu da fiyatların ucuzlamasına sebebiyet vermektedir. Kampanyalı Prefabrik Evler araştırması yaparken bu noktaya dikkat etmenizi öneririz zira, kalitesinden ödün verilen bir Prefabrik Ev kesinlikle ilerleyen süreçler de kullanıcısına arıza verecek, onarımı ise kolay olmayacaktır. Kampanyalı Prefabrik Evler araştırması yaparken tercihinizi Limit Prefabrik gibi 23 yıllık makineleşmiş üretim sahibi olan profesyonel firmalardan yana yapmalısınız.

Kampanyalı Prefabrik Evler, En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları ve daha fazlası için dilerseniz blog yazılarımızdan destek alabilir ya da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, bizlerden gündelik haberler alabilirsiniz. 


Alan 68m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli