Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 63m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 63m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : LP-505
%5
indirim
436.095,00 TL
412.650,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Ekonomik prefabrik evler, Ucuz Prefabrik evler, Kampanyalı Prefabrik Evler, Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Modelleri, En Ucuz Prefabrik Evler

EKONOMİK PREFABRİK EVLER

Limit Prefabrik proje ekibinden herkese merhaba ! Ekonomik Prefabrik Evler kategorimize yeni eklediğimiz 63m2 - 2+1 projemiz minimalist, ekonomik ve estetik görüntüsü ile herkesin dikkatini çekmektedir. Eko modellerimiz 2.5 M duvar yüksekliğine sahiptir, diğer modellerimizden kalite noktasında bir farklılığı bulunmamaktadır. Son dönemler de yaşanan fiyat artışları sebebiyle ev hayalinizi ertelemeyin ! Firmamız, eko modelleri ile sizlere hizmet vermektedir, üstelik eko modellerimiz yalnızca kendi katalog ürünlerimizden ibaret değildir, sizlerin de projelerini değerlendiriyor, istişare ediyor ve projenizi üretebiliyoruz. 


UYGUN FİYATLI PREFABRİK EVLER

Ekonomik sınıfımız da bulunan projelerimiz sayesinede kaliteden değil, paradan tasarruf edin ! Türkiye´nin 81 ilinde faaliyet gösterebilen dinamik yapımız, üretici kimliğimiz ve uzun yıllara dayanan iş bilirliğimiz neticesinde bir çok kimse tarafımızca sorun, kaliteli, estetik evlere sahip olmuştur. Uygun Fiyatlı Prefabrik Evler ancak üreticisinden temin edilebilir. Güçlü sermayemizi toplu alımlar ile avantaja çeviriyor, sizleri uygun fiyatlı ev sahibi yapıyoruz. Eko modellerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu incelediniz mi ? 

PREFABRİK EV FİYATLARI 2022 


Limit Prefabrik proje ekibinden herkese merhaba ! Prefabrik Ev Fiyatları 2022 araştırmaları ilgili kişilerce sıklıkla araştırılmaktadır. Şehre en yakın yerde, sevdiğin lokasyon da müstakil yaşam geçirmek ve bu arzunu minimalist bir proje ile çözmek mi istiyorsun ? O halde 63m2 - 2+1 projemiz tam sana göre ! Geniş, ferah Amerikan mutfaklı salonu, 2 adet yatak odası ile ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Diğer yapı çeşitleri ile karşılaştırıldığın da oldukça uygun fiyatlı olan hazır yapıların kullanımı gün geçtikçe artış göstermektedir. İnşaat ustaları ile uğraşmadan, malzeme ve benzeri depolama ihtiyacı duymadan, hızlı, güvenli, üstün yalıtım özellikli ve depreme dayanıklılığı ile ön plana çıkan Prefabrik Evler, bir çok kimse tarafından merak edilmektedir. Showroom evlerimizi ziyarete gelebilir, modellerimizi ve malzemelerimizi inceleyebilirsiniz. 


PREFABRİK EVLER KATALOĞU

 

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri kategorimizde limit prefabrik Ekibinin sevdiği, defalarca uygulamasını gerçekleştirdiği modellerden 63m2 projemizi değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Hafif Çelik Gövdeli, Sağlam, Yüksek yalıtım ve Dayanımlı, 1. sınıf Malzeme ve işçilik Kalitesini, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri ile sizler için buluşturuyoruz.


Limit Prefabrik Proje Ekibi 


Alan 63m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli