Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 62 m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 62 m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : LP-504
%5
indirim
439.676,00 TL
413.654,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Evler, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Modelleri, En Ucuz Prefabrik Evler, Prefabrik Ev Fiyatları 2022

 
 

EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ


Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri araştırmacıları için revize ettiğimiz projemiz, tam da Ekonomik Prefabrik Ev hayali kuran ziyaretçilerimize göre ! 62m2 - 2+1 olan projemiz sizler için baştan tasarlandı... Yine, klasik bant üretimlerimizden olan projemiz alışılmış modellerden olan projemiz fazlaca beğenilen modellerimizdendir. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımız dilediği gibi projemizi elbette kişiselleştirebilir kendi istekleri doğrultusunda şekillendirebilir.

EKONOMİK PREFABRİK EV FİYATLARI araştırmacılarımız için projemizi tanıyalım ;

* 17m2 Salon
* 7m2 Mutfak
* 12 - 10m2 olmak üzere iki yatak odası
* 5m2 Banyo

EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ araştırmacılarımız için yeniden gözden geçirdiğimiz projemiz 2.5M duvar yüksekliğine sahiptir.


Projemizin 3D sanal turuna katılmak ister misiniz ?



EN UYGUN PREFABRİK EV MODELLERİ


En Uygun Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan projemiz, Salon - Mutfak ayrı olarak tasarlanmıştır. Projemizin verandası 7m2´dir serin yaz akşamları sevdikleriniz ile birlikte çay sohbeti yapacağınız, şehre en yakın doğa içerisinde çıplak ayaklarınızla toprağa basacağınız bahçesinde sizleri müthiş bir huzur bekliyor. Sizler şehrin griliğinden yeşilliğin merkezine çağıran projemiz En Uygun Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımız ile buluşuyor... En Uygun Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan projemizin lüks projelerimiz ile arasında herhangi bir kalite farkı yoktur. Ancak opsiyonel olarak alınabilen + 30 cm yükseklik, ahşap - taşonit desenli dış cephesi yoktur. Malzeme, üretim ve işçilik kalitesi olarak standartların üzerinde kalitesi olan projemiz, doğaya dönüş için sizleri bekliyor. En Uygun Prefabrik Ev Modelleri araştırması yaparken, projemizin teknik özelliklerini incelemeyi unutmayın ! 


En Uygun Prefabrik Ev Modelleri | 62m2 - 2+1 Projemiz için üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ? 



KAMPANYALI PREFABRİK EV FİYATLARI


Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları arasında yer alan projemiz klasik bant üretimi olduğundan, işçiliğinin basitliğinden ötürü Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları arasında da yer almaktadır. Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları adı altında herhangi bir kalite düşüklüğü, malzeme ve işçilik kalitesinde değişiklik yapılmamaktadır. Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yaparken projenin aynı zaman da malzeme ve işçilik kalitesine de dikkat edilmesi gerektiğini ifade etmek istiyoruz. Daha fazla Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz. 


Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri ve daha fazlası için bizleri takipte kalınız. Daha farklı sorularınız için bizlere ulaşım sağlayabilir ya da sosyal hesaplarımızı takip edebilirsiniz.





Alan 62m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Opsiyonel olarak + Metal Kiremit + S
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli