Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Prefabrik Villa Modelleri 98m2 | KAMPANYALI EVLER | 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

2+1 Prefabrik Villa Modelleri 98m2 | KAMPANYALI EVLER | 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP-203
%7
indirim
1.014.255,00 TL
939.125,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Villa Modelleri, Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları2022, Prefabrik Villa Projeleri, Modern Ev Tasarımları, Prefabrik Ev Maliyetleri

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ

 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ | 98 Metre Kare Dubleks Prefabrik Villa 2+1 | 2.80M Ahşap Desenli Duvar Hediye  

 

Proje ekibimiz yeniden Prefabrik Villa Modelleri kategorisine yeni bir proje daha ekliyor. Prefabrik Villa Projemiz, 98 metre kare olup 2+1´dir. Son dönemlerde teeny house yapılar ile minimalist yaşamların ön plana çıkması üzerine tasarladığımız Prefabrik Villa projemiz, minimal bir yaşamın yanı sıra ferah iç hacmi ile oldukça geniş kullanım alanına sahip. Prefabrik Villa Modelleri arasında en zengin görünüme sahip projemiz olan, ekstra kaplamalar ile görsellerde gördüğünüz gibi tam bir dağ evi konseptine de bürünebilmektedir. Prefabrik Villa Modelleri araştırmacılarımızdan ilham alarak çalışan proje ekibimiz, En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri üretmekte, her geçen gün sizler için Prefabrik Villa Modelleri kategorisine projeler eklemektedir. Hayallerinize binaen tasarlanan Prefabrik Villa projemiz, doğa ile bütünleştiğinde kart postallık görüntülere eşlik edecek. Prefabrik Villa Modelleri yalnızca paylaştığımız projelerden ibaret değildir, 23 yıllık üretim tecrübemiz, alanın da uzman proje ekibimiz ile siz tasarlayın biz üretelim ! Prefabrik Villa Modelleri kategorimize göt atmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2022 

 

Prefabrik Villa Modelleri kategorimizde bulunan her projemiz, kalite sınıfın En Uygun Fiyatları ile sizlerle buluşuyor. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 yılı itibari ile her ne kadar artış göstersede Limit Prefabrik Türkiye´nin en büyük Prefabrik Konut üreticisi olarak güçlü sermayesi ve toplu Prefabrik Ev Malzemeleri tedariği sayesinde fiyat istikrarını ve kalitesini bozmadan sınıfın En Uygun Prefabrik Villa Fiyatları sahibidir. Prefabrik Villa Fiyatları etkenleri arasında model unsuru olsa da bu bir sorun değil ! Sizler için 23 yıldır özenle koruduğumuz üretici kimliğimiz neticesinde detaylı projeler dahil Fiyatları her zaman stabil tutuyor ve hayallerinizin projesini hayata geçiriyoruz. Siz sadece hayal edin, Limit Prefabrik 10 yıl servis - 2 yıl montaj garantisi, üstün Çelik Konstrüksiyon iskelet sistemi ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile hayallerinizin ortağı olarak yıllardır Dünya´nın 3 kıtasında hizmet vermektedir. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 konusu hakkında Fiyat Teklifi ve Teknik Özellikler metnine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

PREFABRİK VİLLA MALİYETLERİ 2022

 

Klasik yapı çeşitlerine kıyasla net olarak yarı yarıya Maliyetleri olan Prefabrik Villa Modelleri bütçe dostudur. Prefabrik Villa Maliyetleri listesinde radye temel maliyeti, yapı denetim masrafları, hafriyat işlemleri, inşaat mühendisi ataması ve benzeri yorucu işlemler ve süpriz masraflar söz konusu değildir ! Tarafımızca imzalanan sözleşmeler ile projenizin fiyatını sabit tutuyor ve sizleri yorucu yüklerden kurtarıyoruz ! Prefabrik Villa Maliyetleri 2022 yılı araştırmacılarımızı en yakın showroom yapılarımıza veya üretim tesisimize detaylı Prefabrik Ev turu ve bilgilendirme için çay içmeye davet ediyoruz. Her bütçeye uygun Prefabrik Villa Modelleri ile artık hayallerinize daha yakınsınız ! 


Limit Prefabrik Proje Ekibi

Alan 98m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
Benzer Ürünler
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli