2+1 Prefabrik Ev ve Villa 90m2 - 2.8M FUGALI DIŞ DUVARLAR

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 90m2 - 2.8M FUGALI DIŞ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP - 114
%11
indirim
715.064,00 TL
634.870,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Firmaları, Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Maliyetleri, Prefabrik Ev Fiyat Listesi

TEK KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ 

 

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımız için en baştan tasarladığımız projemizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Klasikleşmiş, bilinen projelerden bıktıysanız 90 m2 - 2+1 olan projemiz tam size göre ! Son dönemler de yaşanan salgın hastalıklar, şehirlerden kırsala doğru yaşanan ters göç, şehir hayatının kasvetli havasından kaçmak isteyen insanlar müstakil bir yaşamı daha fazla arzular oldu. Herkes, memleketine ve yakın kasabalara ev yaptırmak istiyor fakat betonarme yapı malzemelerinde ki dengesiz fiyatlar, tedarik sıkıntısı ve usta sorunu insanları Prefabrik Evler kategorisine yönlendirmiştir. Prefabrik yapılar modern tasarımları, güçlü çelik yapısı ve rakabetsiz fiyatları ile müstakil ev yaptırmak isteyen insanların ilgisini daha fazla çekiyor. 

Ferah, şehirden uzak bir yaşam... Daha huzurlu ve temiz bir yaşantıyı kim istemez ? Tercih ettiğiniz bir kasaba da, sizin hazırladığımız bir bahçede en sevdiğiniz çiçekler arasında konuşlandırdığınız Prefabrik Eviniz, size ve ailenize çok iyi gelecek. İstenilen her ölçü ve ebatta yaptırabileceğiniz Prefabrik Evler, tarafımızca dallarında uzman kişilerce üretilir ve dilediğiniz yere kurulumu yapılır.

 

TEK KATLI PREFABRİK EV MODELİMİZİ GEZMEK İSTER MİSİNİZ ?

 PREFABRİK EV MODELLERİ

 

Prefabrik Ev yaptırmak istiyor, ama model konusunda bir türlü karar veremiyorsanız en güncel Prefabrik Ev Modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. Prefabrik Evler, modern mimarileri ile dikkat çekerken fiziki yapılarının çelik olmasından ötürü klasik yapı çeşitlerine nazaran daha çağdaş ve modern bir yapıya sahiptirler. Hemen her konseptte Prefabrik Ev Modelleri vardır örneğin web sitemiz de bulunan Safranbolu modelimiz, ya da modern mimarisi ile gözleri dolduran 180 metre kare dubleks villamız... Prefabrik Ev Modelleri kategorisinde sizlerin seçeneğimiz çok dilerseniz, proje ekibimiz ile kendinize ait tasarımı olan projeler üretebilirsiniz. 


 

TEK KATLI PREFABRİK EV FİYATLARI 

 Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları hakkında bilgi almak ve projemiz için teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz. İnşaat maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda çok Prefabrik Evler Uygun Fiyatlı ve hesaplı olarak karşımıza çıkıyor. Daha kaliteli bir yaşamı daha uygun fiyatlara mal etmek için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

Alan 90m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe ÇİZGİLİ BETOPAN
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
Benzer Ürünler