Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 90 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 90 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP-113
%12
indirim
637.350,00 TL
559.375,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev fiyatları, 2021 Prefabrik Ev Fiyatları, Kampanyalı Prefabrik Evler, Tek Katlı Kampanyalı Prefabrik Evler

 90 METRE KARE - TEK KATLI PREFABRİK EV ve VİLLA - 2.8M YÜKSEKLİKTE AHŞAP DESENLİ DUVARLAR HEDİYE

 

 

 

PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI 2022

Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri, mimarisi kendisine ait olan 90 metre kare olan Tek Katlı Prefabrik ev projenizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyar. Alışılmışın dışında mimari yapısı olan bu Tek Katlı Prefabrik konutumuzun direkt olarak uygulama fotoğrafını daha iyi anlamanız üzere sizlerle paylaşıyoruz...

 

 

Üretim tesisimizin kısa tanıtım videosunu izlemek için;

 

 

 

 

Prefabrik Ev Fiyatları, günümüzde ki betonarme yapılar ile kıyaslandığında cazip gelmektedir. Limit Prefabrik 90 metre kare özgün tasarımlı olan bu projesine fiyat / performans ürünü olarak yorumlamaktadır. Standart yığma tuğla yapılara göre daha yalıtımlı , Hafif Çelik Gövdesi ile daha sağlam deprem ve doğal afetlere karşı yüksek dayanımlı olan Prefabrik Konutlar, sizlerin istek ve fikirleriniz doğrultusunda projelendirilebilir, modellendirilebilir. Modüler sistemli olan bu yapılar, her zevke ve bütçeye hitap ederek verilen maddi bedelin tam olarak yansımasını sağlayabilir.

 

Projemizin düzeninden genel olarak bahsedecek olursak;

* Tüm odaları deyim yerindeyse kutu gibi dizayn edilmiş, kullanım oranı maksimum seviyelere çıkartılmıştır.

* Salon ve Mutfaktan Verandaya çıkış verilerek, Verandanıza kolay ulaşım olanağı sağlanmış kullanışlılık oranı artırılmıştır.

* Banyo, en atıl alanda konuşlandırılarak pis su giderlerinin çıkışı da kolaylaştırılmıştır.

* Tek katlı Prefabrik Ev projelerimizi tasarlarken sürdürülebilir konfor arayışınızı göz önünde bulundurarak yapı çözümleri üretmeye geyret ediyoruz.

 

 

90 metre kare Prefabrik Yapım, dilediğim şekilde dizayn edilebilir mi ? Diye soracaksanız, cevabı evet olacaktır. Tüm projelerimiz tamamen sizin istek ve direktifleriniz ile revize edilebilir, istediğiniz başka bir model varsa proje ekimiz ile dakikalar içerisinde ofisimizde istediğiniz projeyi herhangi bir ücret ödemeden projelendirebilirsiniz. Prefabrik Ev hayali kuran herkesin talep ettiği bu uygulama Limit Prefabrik Tecrübesi ile sizlerin istifadenize sunulmaktadır. 

 

Arsanızda, Bahçenizde, Memleketinizde kısaca istediğiniz her yerde sevdikleriniz ile huzurlu, sorunsuz, konforlu bir yuva için Limit Prefabriği arayabilirsiniz. 2 Yıl montaj 10 yıl servis garantimiz ile sizde yuvanızı Limit Prefabrik güvencesi altına alın. 

 

En uygun prefabrik ev fiyatlarımızla, 2 yıl montaj 10 yıl servis garantimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini karşılamak için çalışmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine hizmet etmekteyiz. Sizi memnun etmek ve yuvanızda huzurlu yıllar geçirmeniz için Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri hizmetinizdedir.

 

 

 

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız ile tüm Prefabrik Yapılarımız, 2 Yıl Montaj, 10 Yıl Servis Garantimiz altındadır.

 

 

 

 2022 PREFABRİK EV FİYATLARI hakkıda daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz, yada buraya tıklayarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Kampanyalı Tek Katlı Prefabrik Evler ve Kampanyalı Dubleks Prefabrik Evler için buraya tıklayabilirsiniz.
 

 

Alan 90m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
Benzer Ürünler
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli