2+1 Prefabrik Ev ve Villa 72 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 72 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP-107
%15
indirim
646.800,00 TL
548.625,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Fiyatları, 2021 Prefabrik Ev Fiyatları, Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Evler, Tasarım Prefabrik Evler

 72 METRE KARE - TEK KATLI PREFABRİK EV ve VİLLA - 2.8M YÜKSEKLİKTE AHŞAP DUVARLAR HEDİYE


 

 

PREFABRİK EV MODELLERİ 2022

 

Tek Katlı Prefabrik Ev modellerimiz arasında 72 metrekare olan bu modelimiz, çatı detayı ve oda çıktısı ile ziyaretçilerimizde merak uyandıran bir modeldir. Limit Prefabrik, bu merak edilen projeyi sizlere sunmakten memnuniyet duyar.


Üretim tesisimizin kısa tanıtım videosunu izlemek için;

 

 

 

 

4 metrekarelik giriş verandasından dairenin içerisine girdiğimizde 7 metrekarelik bir odaların dağılımını sağlayan bir hol karşılıyor bizleri. Sol tarafta 12 metrekarelik rahat mutfağı, konumu itibari ile Prefabrik Evimizin ön ve yan cephesini görmektedir. Sağ yanda bulunan 15 metrekarelik yatak odası ise genişliği ile göz dolduruyor, aynı zaman da ön ve yan cephe açıklığı ile ferah bir kullanım alanı sunuyor. 17 metrekarelik salonu oturum için yeterli gelirken, açık terasa çıkışı olan pvc kapısı ile verandaya kolay ulaşım sağlamakla birlikte, mutfakla entegre kullanım kolaylığı sunuyor. 12 metrekarelik çocuk odası bizce yeterli gelecektir ve yine projemizde banyo konumu itibari ile kullanım kolaylığı, yeterli gelecek kullanım alanı ile kullanıcılarını cezbetmektedir. 

 

Günümüzde, Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yapılırken proje içeriğine dikkat edilmelidir. Limit Prefabrik, Prefabrik Ev ürünlerini projelendirirken 22 yıllık sektör tecrübesi ve sayısız uygulamaları ile ziyaretçilerinin neler istediğini, nelere dikkat ettiğini, nelere "keşke" dediğinin farkında olan tecrübeli bir firmadır. Limit Prefabrik, Tek Katlı Prefabrik Ev projelendirirken uzman proje ekibimiz tarafından her metrekaresini değerlendirebilmeniz adına en ince detayına kadar düşünür ve son haliyle sizlerin beğenisine sunar. Prefabrik Ev Fiyatları, Limit Prefabrik için en son dikkate alınacak hususlardandır. Çünkü biz sizleri anlıyoruz, biz, önce güven inşaa ediyoruz ve sağlamlıktan ödün vermiyoruz. Hafif Çelik Gövdeli Prefabrik yapılarımız  iş bitiminde sizlere "keşke" dedirtmeyerek memnuniyetinizi artırıyor. Biz sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Limit Prefabrik güvenle, 22 senedir sizler için sıcak mekanlar üretir... 

 

Hayatınızı siyah bir inci değerinde yaşamanız için…

Sizin ve sevdiklerinizin kıymetinin farkındalığı adına… 72 metrekare prefabrik evimiz , bir hayal evi olarak karşımıza çıkıyor. Size ve düşüncelerinize değer veriyoruz ve istekleriniz doğrultusunda projeler üretip , hayata geçiriyoruz. Bu model , defalarca fiziki uygulama ve betimlemelerle oluştu , sıra dışı ve zarif görünümü ile tüm gözleri üzerine çekerek , sürdürülesi bir zarafeti hayatınıza katıyor. Modern mimari Düzce , Zonguldak , Bartın ve Bolu tabiatı ile kucaklaşıyor. Ve siz değerli ziyaretçilerimize bu kucaklaşmanın sevgi ve sıcaklığını yaşamak kalıyor. Prefabrik yapı sektöründe 20 yılı aşkın deneyimlerimiz ile , var gücümüz ve tecrübemiz ile Limitleri zorlayan , Hafif Çelik gövdeye sahip Prefabrik yapılar üretiyoruz. Sizlere yalnızca bahçenizde esen serin rüzgarların tadını çıkartmak kalıyor.

 

Prefabrik Ev Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız

 

72 metre kare Prefabrik Evimizi 3D olarak gezmek için YouTube Videomuzu izleyebilir, daha fazlası için takip edebilirsiniz ;

 

 

 

 

 

 

 

En uygun prefabrik ev fiyatlarımızla, 2 yıl montaj 10 yıl servis garantimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini karşılamak için çalışmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine hizmet etmekteyiz. Sizi memnun etmek ve yuvanızda huzurlu yıllar geçirmeniz için Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri hizmetinizdedir.

 

 

 

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız ile tüm Prefabrik Yapılarımız, 2 Yıl Montaj, 10 Yıl Servis Garantimiz altındadır.

 

 

 

 2024 Prefabrik Ev Fiyatları hakkıda daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz, yada buraya tıklayarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

Kampanyalı Dubleks Prefabrik Evler için buraya tıklayabilirsiniz.

Alan 72m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
Benzer Ürünler