Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 70 m2 - Süper Kampanyalı

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 70 m2 - Süper Kampanyalı

Ürün Kodu : LP-508
%15
indirim
486.000,00 TL
411.250,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Evler, Kampanyalı Prefabrik Evler, Prefabrik Ev Fiyatları, Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Süper Kampanyalı Prefabrik Evler, Prefabrik villa, Prefabrik Konut, Tek Katlı Prefabrik

 

70 METRE KARE - TEK KATLI SÜPER KAMPANYALI PREFABRİK KONUT

 

 

Kampanyalı Tek Katlı Prefabrik Evler, kategorisinde ziyaretçilerimizin fazlaca rağbet ettiği, Kampanyalı Prefabrik Evlerimizden biridir. Hafif Çelik gövdesi ile sağlam, yüksek yalıtımlı ve 1. sınıf malzeme, işçilik garantisi ile Limit Prefabriğin 22 yıllık sektör tecrübesi ile beğeninize sunuyoruz.

 

Üretim tesisimizin kısa tanıtım videosunu izlemek için 

 

 

70 metre kare Kampanyalı Prefabrik Ev modelimizin proje içeriği;

 

- Prefabrik Evimizin ön cephesinin komple Veranda olmasıyla artık daha rahat bir balkon keyfi yaşayacaksınız (16 metre kare)

-  Amerikan Mutfaklı Salonu ile sevdikleriniz ile iç, içe sıcacık yemekler yapıp unutmaz anılar biriktirebilirsiniz (25 metre kare)

- Yeterli kullanım alanı ile 2 Yatak Odası ( 12-10 metre kare)

- Yatak odalarının ortasında konuşlandırılmış Banyo, böylelikle ulaşımı kolaylaştırılmış ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır (5 metre kare)

 

Neden KAMPANYALI PREFABRİK EVLER ?

Günümüz yaşam koşullarında Betonarme yapıların pahalılığı, uğraşılmazlığı, zaman kaybı, deprem ve doğal afetlere dayanımının düşük olması, yalıtım değerlerinin mantolama yapılmadığı sürece çok, çok düşük olması ( Prefabrik Yapılara Göre) ve Konforlu olmaması ziyaretçilerimizi 2021 Prefabrik Ev Fiyatları ve Kampanyalı Prefabrik Evler araştırmalarına yöneltmiştir.

 

HAZIR YAPI SEKTÖRÜNDE, NASIL KAMPANYALI PREFABRİK EVLER OLUR ? KAMPANYALI PREFABRİK EVLERİN MANTIĞI NEDİR ?

 

Kampanyalı Prefabrik Evler, ucu çok açık sektör dallarımızdan biridir. Kampanyalı Prefabrik Ev adı altında kullanılmış, defolu, tamir görmüş ürünler de kullanıldığı gibi teşhir ve 2. kalite üretim ürünlerde kullanılmaktadır. Limit Prefabrik Kampanyalı Prefabrik Evler başlıklı ürünlerini, yine 1. kalite, hatasız, defosuz ve teşhir ürünlerinden oluşturmaz. Seri üretim, sürekli olarak üretim hattımızda bulunan ürünlerini pazarlar ve satışını gerçekleştirir.

 

KAMPANYALI PREFABRİK EV ÜRÜNLERİNİZİN KALİTESİ NEDİR ? 

 

Kampanyalı Prefabrik Ev üretimimizde, yukarıda da belirttiğimiz gibi herhangi bir 2. kalite üretim söz konusu değildir. Tamamen seri üretim, standart ve işçiliği düşük olan ürünlerden oluşmaktadır. Yavru çatılı, girinti ve çıkıntılı yapılardan oluşmadıkları için işçiliği daha kolaydır. Kampanyalı Prefabrik Ev ürünlerimiz, yine 2 yıl montaj, 10 yıl servis garantisi ile Limit Prefabrik güvencesi altındadır.

 

En  uygun prefabrik ev fiyatlarımızla, 2 yıl montaj 10 yıl servis garantimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini karşılamak için çalışmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine hizmet etmekteyiz. Sizi memnun etmek ve yuvanızda huzurlu yıllar geçirmeniz için Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri hizmetinizdedir.

 

 

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız ile tüm Prefabrik Yapılarımız, 2 Yıl Montaj, 10 Yıl Servis Garantimiz altındadır.

 

 

 

 Prefabrik Ev Fiyatları hakkıda daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz, yada buraya tıklayarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

Kampanyalı Tek Katlı Prefabrik Evler ve Kampanyalı Dubleks Prefabrik Evler için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Alan 70m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli