2+1 Prefabrik Ev ve Villa 68 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 68 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP-105
%9
indirim
559.595,00 TL
507.477,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları, Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları, 2024 Prefabrik Ev Fiyatları, Tek Katlı Prefabrik Ev

 68 METRE KARE - TEK KATLI PREFABRİK EV ve VİLLA - 2.8M YÜKSEKLİKTE AHŞAP DESENLİ DUVARLAR HEDİYE

 

 

 

PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI 2024

Limit Prefabrik, sürekli gelişen Prefabrik Evler sektöründe 1999´dan itibaren yerini almış, sektörüne öncülük eden vizyonlar izleyerek Türkiye´nin en büyük Prefabrik Konut üreticisi olmuştur. Teknolojik gelişmelerle sürekli olarak entegre olan Limit Prefabrik, sektöründe klasikleşmiş, hala çok beğenilen 68 metrekare olan projesine revizeler yaparak sizlerin beğenisine sunmaktadır.

 

68 m2 Tek Katlı Prefabrik Evimizi 3D sanal tur ile gezmek için aşağıda bulunan videomuzu izleyebilirsiniz ;

 

 

 

 

68 metre kare olan projemiz, 7 metrekarelik ferah verandası, verandaya yakınlığı ile dikkat çeken 6 metrekarelik mutfağı ile müthiş bir kullanım kolaylığı sunuyor bizlere. Daire çelik kapısını açtığımız da 6 metrekarelik odaların dağılımını sağlayan hol bizleri karşılıyor, 19 metrekarelik salonu ile ortalama bir ailenin rahatlıkla ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. 15 ve 10 metrekarelik yatak odaları ile yeterli kullanım alanları sunuluyor, 5 metrekarelik banyosu ise ortalama kullanıma yeterli gelecektir. 

 

Prefabrik Ev Fiyatları araştırması yapan site ziyaretçilerimizin dikkatini fazlası ile çeken bu modele Limit Prefabrik ayrıcalığı ile sahip olmanızı öneriyoruz. 2 yıl montaj, 10 yıl servis garantisi, 22 yıllık sektör deneyimi ile sağlam, konforlu ve güven içinde bir yaşam vadediyor. Türkiye´nin Prefabrik Konutta tercihi olan Limit Prefabrik Güven-Referans prensibine dayalı çalışmaları neticesinde, yüksek müşteri memnuniyet oranı ile hizmet vermektedir. Prefabrik Evlerin Fiyatlarından ziyade üretim teknolojisi, malzeme kalitesi ve sektörel tecrübelerin baz alınmasını öneriyoruz. 

 

Üretim tesisimizin kısa tanıtım videosu için;

 

 

 

Hayat ,hayallerinizi ertelediğinize değmeyecek kadar kısadır.

 

Ağaç dallarının ıslıklarından rüzgarı dinlemek , gölgesinde siz ve sevdiklerinizin bir sürü anı biriktirdiğinizi hayal edin. Limit Prefabrik , tam da böyle özel anlarınızın konforunu yükseltecek prefabrik , prefabrike ve hafif çelik yapı gövdesi ile en güvenilir hayal ortağınız olmaya 22 yıldır devam ediyor. Yeşillikler içerisinde , en güzel çiçeklerin açtığı bahçenizde karizmatik bir şıklığa sahip bu evi hayal edin. Siz sadece hayal edin , Limit Prefabrik hafif çelik gövdesi ile prefabrik ihtiyacınızı %100 müşteri memnuniyet oranı ile sizlere sağlasın. Nevşehir , Konya , Kayseri , Aksaray , Niğde ve Türkiye’nin 81 il – ilçesinde faaliyet göstermektedir. Limit Prefabrik ile hayallerinizin Limitini sizler belirleyeceksiniz.  

 
Prefabrik Ev Fiyatları ve Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız...
 
 
 
En uygun prefabrik ev fiyatlarımızla, 2 yıl montaj 10 yıl servis garantimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini karşılamak için çalışmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine hizmet etmekteyiz. Sizi memnun etmek ve yuvanızda huzurlu yıllar geçirmeniz için Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri hizmetinizdedir.

 

 

 

 

Müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız ile tüm Prefabrik Yapılarımız, 2 Yıl Montaj, 10 Yıl Servis Garantimiz altındadır.

 

 

 

 2024 Prefabrik Ev Fiyatları hakkıda daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz, yada buraya tıklayarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Kampanyalı Tek Katlı Prefabrik Evler ve Kampanyalı Dubleks Prefabrik Evler için buraya tıklayabilirsiniz.
 
 
 
 
 
Alan 68m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
Benzer Ürünler