2+1 Prefabrik Ev ve Villa 50 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

2+1 Prefabrik Ev ve Villa 50 m2 - 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP-102
%9
indirim
474.331,00 TL
431.219,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları, 2024 Prefabrik Ev Fiyatları, Kampanyalı Evler, Kampanyalı Prefabrik Evler, Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 50 M2 - TEK KATLI KUBBELİ PREFABRİK EV ve VİLLA - 2.8M YÜKSEKLİKTE AHŞAP DESENLİ DUVARLAR HEDİYE 


 
 
 
2022 PREFABRİK EV FİYATLARI VE MODELLERİ
 
 
2+1 Prefabrik Konutlar arasında en ufak Prefabrik Ev olarak katalog ürünlerimizde yerini alan bu şirin ev, iç planının ferahlığı ile bizce sizi şaşkınlığa uğratacak. Açık verandasında pergole uygulaması ile birlikte serin yaz akşamlarının vazgeçilmezi olacak, sevdiklerinizi ağırlamaktan keyif duyacaksınız. Ana giriş çelik kapısından içeri girdiğimizde bizleri 24 metrekare büyüklüğünde Amerikan mutfaklı geniş, ferah salonu karşılıyor. Ön cephede 12 metrekarelik yatak odası ve yatak odasının ön cephesinde bulunan 3 pencereli cumba çıkıntısı ile çok estetik ve sıradışı bir kullanım deneyimi sunuyor bizlere, arka cephesinde ise 10 metrekarelik bir yatak odası daha bizleri karşılıyor rahatlıkla yatak ve giysi dolabı ile kullanılabilecek, yeterli alana sahip odamızın hemen yanı başında konuşlandırılan banyosuyla kullanışlı bir mimari oturum dağılımı sağlıyor bizlere.
 
 
Üretim tesisimizin  kısa tanıtım videosu için;
 

 
 
 
 
 
Limit Prefabrik Evler ; mutlu etmek ve uzun zaman sizlere hizmet vermek için çok kritere sahiptir.
 
Limit Prefabrik , evlerinde modern mimari ile sağlamlığı buluşturuyor. Mevcut projelerinde ise siz değerli misafirlerinde düzenleme hakkı tanıyarak tam olarak hayallerinizi fiziki olarak inşa etmektedir. Yalova’da alaçatı mimarisi , Ordu’da Ürgüp mimarisi , Tekirdağ’da Kastamonu kütük ev mimarisini deneyimleyebilir , uygulatabilirsiniz. Limit prefabrik , hayal ettiğiniz lokasyon da , hayal ettiğiniz evi sizin için inşa ederken zihninizde o hep canlandırdığınız pembe panjurlu nostalji bir eviniz veya modern mimarinin yükselen ihtişamı… Limit Prefabrik olarak , hayallerinizi en sağlam ve güvenilir yol ile gerçekleştirmenizin arzusu içerisindeyiz…
Yaşantımızı huzurlu kılan , sevdiklerimiz ile aynı çatı altında geçirdiğimiz evimiz değil mi ? Her anımızı geçirdiğimiz , mutluluk ve huzurla demlenmiş , her köşesine anılarımızı serpiştirdiğimiz evimiz ! Günlük yaşantımızın stres ve yorgunluğunu attığımız evlerimiz. 
 
Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları söz konusu olunca, ilk akla gelen Limit Prefabrik her bütçeye uygun projeleri ile yaşam alanları üretmeye devam ediyor. Prefabrik Ev Fiyatları noktasın da defalarca uygulaması yapılmış projeleri ile sizlere yalnızca Prefabrik Ev değil, tecrübe vadediyor. Konut üretmenin ne kadar ciddi bir özveri, bilgi birikimi ve tecrübe gerektirdiğinin bilinci ile teslimini tamamladığımız her Prefabrik Ev için kendimizle gurur duyuyoruz. Tek Katlı Prefabrik Ev ve Prefabrik Ev Fiyatları araştırırken bizlere danışmanız da sizler adına fayda görüyoruz, bizimle iletişime geçmek için Buraya tıklaynız. Hayallerinizin en sağlam ortağı olmamız dileği ile , sizleri üretim tesisimiz ve showroomlarımız da ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
 
 
Tek Katlı Prefabrik evimizi 3D sanal tur ile görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz ;

 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
En uygun prefabrik ev fiyatlarımızla, 2 yıl montaj 10 yıl servis garantimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini karşılamak için çalışmaktayız. Türkiye’nin tüm illerine hizmet etmekteyiz. Sizi memnun etmek ve yuvanızda huzurlu yıllar geçirmeniz için Limit Prefabrik Çelik Yapı Sistemleri hizmetinizdedir.

 

 

 

                                                    Müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamız ile tüm Prefabrik Yapılarımız, 2 Yıl Montaj, 10 Yıl Servis Garantimiz altındadır.

 

 

 

 2024 PREFABRİK EV FİYATLARI hakkıda daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz, yada buraya tıklayarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Alan 50m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 4
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
Benzer Ürünler