2+1 Prefabrik Ev Modelleri 79m2 | 2.8M Ahşap Desenli Duvarlar

2+1 Prefabrik Ev Modelleri 79m2 | 2.8M Ahşap Desenli Duvarlar

Ürün Kodu : LP-110
%11
indirim
653.618,00 TL
581.659,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Modelleri, En Yeni Prefabrik Ev Modelleri, Güncel Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Modelleri Ve Fiyatları

 ahşap prefabrik ev

 

 

2+1 PREFABRİK EV MODELLERİ 

 

Limit Prefabrik proje ekibinden herkese merhaba ! 2+1 Prefabrik Ev Modelleri arasında yep yeni, tasarım projemiz ile karşınızdayız. Projemiz, alışılmış modellerin çok ötesinde modern mimariye sahip yapısı ile oldukça şık ve karizmatik görüntüye sahip. Yeni eviniz neden 79m2 olan projemiz olmasın ? 2.8M yükseklikte ahşap desenli duvarları ile standartların üzerinde olan hazır evimiz siz nerede isterseniz orada konumlandırılabilir, inşa edilebilir. Sizde banal ev modellerinden sıkıldıysanız katalog projelerimizi inceleyebilir, hayallerinize en uygun eve sahip olabilirsiniz. Üretim tesisimizi veya showroom evlerimizi ziyaret edebilir, projelerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 


KİŞİYE ÖZEL PREFABRİK EV MODELLERİ 

Modellerimizin limiti yok ! kişisel projelerinizi bizlere sunabilir, kendi tasarladığınız evi inşa edebilirsiniz. Özel proje desteğimiz ücretsizdir ve alanın da uzman proje ekibimiz ile hayallerinizde ki evi tasarlayabilir, hayallerinizi arazinize yansıtabilirsiniz ! 20 yılı aşkın üretim tecrübemiz ile verdiğimiz kişiye özel proje desteği sayesinde hayallerinize kavuşmak artık çok daha kolay. Son dönemlerde oldukça popüler olan prefabrik evler, beraberinde alışılmış modelleri getirdi fakat firmamız sektör tecrübesi, sayısız teslim ettiği projeleri ile ilk gün ki heyecanla projeler tasarlıyor, sizlere en iyisini sunmak için gayret gösteriyor. Sizde Kişiye özel proje desteğimizden istifade etmek istiyorsanız, bir kahvemizi içmeye satış ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ?


PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI

Hazır yapılara olan talebin artması, beraberinde fiyat ve model kargaşası yaratmaktadır. Firmamız; 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile sektörüne hem model, hem fiyat, hem sağlamlık noktasında yön vermektedir ! Hazır yapı fiyatları elbette modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Daha işçilikli ve detaylı çatılar daha maliyetli olurken, daha sade tasarımlı aynı m2´lerde olan bir ev daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Farkımız çok ! malzeme, işçilik ve üretim kalitesi de fiyatı etkilemektedir. Tamamen profesyonel, alanın da uzman ekiplerimiz ile sizlerde en uygun şartlar da ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik Ev Modelleri Ve Fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Alan 79m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
Benzer Ürünler