Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Prefabrik Ev Modelleri 63m2 | 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

2+1 Prefabrik Ev Modelleri 63m2 | 2.8M AHŞAP DESENLİ DUVARLAR

Ürün Kodu : LP:104
%9
indirim
481.070,00 TL
435.690,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Firmaları, 2+1 Prefabrik Evler, Ekonomik Prefabrik Evler, Prefabrik Ev Modelleri Ve Fiyatları

PREFABRİK EV FİYATLARI 2022 

Limit Prefabrik proje ekibinden herkese merhaba ! Prefabrik Ev Fiyatları 2022 araştırmaları ilgili kişilerce sıklıkla araştırılmaktadır. Şehre en yakın yerde, sevdiğin lokasyon da müstakil yaşam geçirmek ve bu arzunu minimalist bir proje ile çözmek mi istiyorsun ? O halde 63m2 - 2+1 projemiz tam sana göre ! Geniş, ferah Amerikan mutfaklı salonu, 2 adet yatak odası ile ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Diğer yapı çeşitleri ile karşılaştırıldığın da oldukça uygun fiyatlı olan hazır yapıların kullanımı gün geçtikçe artış göstermektedir. İnşaat ustaları ile uğraşmadan, malzeme ve benzeri depolama ihtiyacı duymadan, hızlı, güvenli, üstün yalıtım özellikli ve depreme dayanıklılığı ile ön plana çıkan Prefabrik Evler, bir çok kimse tarafından merak edilmektedir. Showroom evlerimizi ziyarete gelebilir, modellerimizi ve malzemelerimizi inceleyebilirsiniz. 


PREFABRİK EV MALİYETLERİ 

Diğer yapı çeşitleri ele alındığın da çok daha uygun fiyatları ile karşımıza çıkan hazır yapıların piyasa da ortalama bir fiyata sahip olmaması beraberinde soru işaretleri getirmektedir. Bu durum, malzeme ve işçilik kalitesinin yanı sıra tecrübe ile de ölçülebilmektedir. Kaliteli malzeme, bilinçli ve kusursuz işçilik ile donatılması gerekmektedir. Doğru yapı teknikleri ile donatılmış bir prefabrik yapı, uzun ömürlü ve sorunsuzluğu ile sizleri çok memnun edebilir. Diğer yapı çeşitleri ile şantiye masrafları karşılaştırıldığın da yine uygun maliyetlere sahip prefabrikasyon yapılar bu nokta da bir çok kimsenin yüzünü güldürmektedir. Kısa inşa süresi, hemen hemen her kalemin tarafımızca yapılması bir diğer artılarımızdan olup, uzun süreli, yorucu, bıktıran işçiliklerden sizleri kurtarmaktadır. Genellikle ikincil yapıların uygulandığı, kırsal kesimlerde yaşanan usta ve kalfa problemi ortadan kaldırılıp, daha hızlı ve güvenli, isteğinize uygun projeler tarafımızca meydana getirilmektedir. 

Üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu incelemek ister misiniz ? PREFABRİK EV MODELLERİ

Hemen hemen her bütçeye ve zevke uygun zengin proje arşivimiz ile hizmetinizdeyiz ! Birbirinden modern, bilinçli ve tecrübe kimselerce hazırlanmış projelerimiz, en sevdiğiniz yerde, istediğiniz çiçeklerin arasında konumlandırılabilmektedir. Firmamız, 20 yılı aşkın süredir sektöründe hizmet veren, üretici kimliğe sahip, güven - referans ilişkisini ilke edinmiş ender firmalardan olup Türkiye´nin 81 ilinde ve Dünya´nın 3 kıtasında hizmet vermektedir. Prefabrik Ev Modelleri oluşturulurken güçlü sermayemiz neticesine kalites stabilizasyonundan ödün vermeyip, her daim aynı kalitede prefabrikasyon yapılar üretmekteyiz. Bir evden daha fazlası, güven ve kalite inşa ediyoruz ! Tarafımızdan teklif almayı unutmayınız !


Limit Prefabrik Proje Ekibi 

Alan 63
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
Benzer Ürünler
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli