Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Prefabrik ev modelleri 102m2 - 2.8M DUVAR YÜKSEKLİĞİ ÇİZGİLİ DIŞ CEPHE

2+1 Prefabrik ev modelleri 102m2 - 2.8M DUVAR YÜKSEKLİĞİ ÇİZGİLİ DIŞ CEPHE

Ürün Kodu : LP-118
%8
indirim
715.250,00 TL
654.050,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Fiyatları, En Güncel Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik Ev Firmaları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Prefabrik Ev Modelleri Ve Fiyatları

PREFABRİK EV MODELLERİ 

 

Hepimizin hayalidir huzurlu ve müstakil bir yaşam... İtina ile hazırladığımız Prefabrik Ev Modelleri projelerimiz arasında muhakkak sizler içinde bir proje yer almaktadır ! Projemiz, 100m2 geniş yapısı, ebeveyn banyosu ve muhteşem verandası ile münferit bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. Sizlerin isteklerinden ilham alarak, sizler için özgün projeler tasarlıyoruz. Sektör de klişeleşmiş projelerin ötesinde olan hazır evimiz, zarf çatı tekniği ile en baştan sizler için tasarlandı, 4´lü yağış tahliye sistemi ve çelik çatı makasları ile uzun yıllar size ve sevdiklerinize hizmet edecek.. 


EN YENİ PREFABRİK EV MODELLERİ

 

Proje ekibimiz her zaman en güncel modelleri üretiyor, sizler için tasarlıyor. Ayrıca kişiye özel proje çözümlerimiz ile bir çok tasarım projeye imza atıyoruz. Türkiye´nin hangi il ve ilçesinde olursa olsun, eviniz her zaman ev sevdiğiniz ve yaşanılası alan da yükseliyor ! 23 yılı aşkın sektör deneyimimiz, üretici kimliğimiz, rakipsiz kalite anlayışımız ve kalitemizin bulunduğu sınıfta 1. sırada yer almamız projelerinizi ve sizleri güvende hissettirecek. Yeşillikler içerisinde, en güzel çiçeklerin açtığı arazinizde böylesi estetik görünüme sahip bir ev istemez misiniz ? Hemen bizlerle iletişime geçebilir ve hayallerinizi yansıtan projenizi hayata geçirebilirsiniz.

 

Projemizi detaylı incelemek için tıklayınız ;


 

 

 

 

PREFABRİK EV FİYATLARI 2022

 

Günümüzde müstakil yaşamın revaçta oluşu bir çok yapı firmasını beraberinde getirdi fakat; firmamız 23 yılı aşkın süredir sektöründe Türkiye´nin en büyük konut üreticisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Prefabrik Ev Fiyatları araştırmacılarımız için her zaman daha iyisini yapmaya çalıştık ve hafif çelik konstrüksiyon iskelet sistemimiz, üstün yalıtım özellikli duvar panellerimiz, 10 yıl servis 2 yıl montaj garantimiz ile sizlere hep hakettiğiniz müstakil yaşamı sunduk. Bu nokta da üstün kalitemize binaen oldukça uygun fiyatlı prefabrike çözümlerimiz ile hep hayallerinizin ortağı olduk. 

 

PREFABRİK EVLER 

 

Yüksek teknoloji ile üretilen, makineleşmiş üretim tesisleri ve çelik iskelet sistemi ile üretilen yapılarımıza konsantre yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Modüler sistem olarak bilinen prefabrik yapılar, uzun ömürlü ve dört mevsim kullanıma uygun olarak tarafımızca tasarlanır, kurulumu sağlanır. Projemiz ortalama olarak 20 gün içerisinde sizlere teslim edilir ve kullanımına başlanabilir. Teslim ettiğimiz projelerimiz, en güncel Prefabrik Evler için bizleri sosyal hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın !

Alan 102m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kapamalarla
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe ÇİZGİLİ BETOPAN
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.80 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
Benzer Ürünler
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli