Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Dubleks Prefabrik Villa 80m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

2+1 Dubleks Prefabrik Villa 80m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-601
%4
indirim
765.872,00 TL
730.000,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Kampanyalı Prefabrik Villa, En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Ekonomik Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Modelleri

 

 

EN UYGUN PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI

En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları araştırmacılarımızın mininal, beğendiği Prefabrik Villa Projelerimizden 80m2 - 2+1 projemizi tekrar beğeninize sunuyoruz. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları konusu için projemizin fiyatıı tekrar gözden geçirdik ve en ekonomik hale getirerek değerli web sitesi ziyaretçilerimizin beğenisine bıraktık. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları içerisinde yer alan projemiz, sizleri yeniden doğa ile buluştururken minimalist yaşam düzeni oluşturmaktan geri durmayıp, belki de hayallerinizi hayata geçirme fırsatı sunuyor.

EN UCUZ PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2022


En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları artık Prefabrik Villa hayali kuran herkesin araştırdığı konuların başında gelmektedir. Gelişen Dünya´ya ayak uyduran, inzivaya çekilmek isteyen, yazlık veya kışlık olarak kullanmak isteyen herkes Prefabrik Villa kullanıma yönelmektedir. Bu nokta da fazla model ve fiyat çeşitliliği doğmaktadır, Prefabrik Villa yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın kafası karışmaktadır. 23 yıllık üretici sektör deneyimimiz, sayısız referans ve tahhütlü projelerimiz ile hayallerinizin en sağlam ortağı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022 yılında değil, 1999 yılından günümüze özverili fiyat politikamız ile her zaman gündemimizde olmuş bir konudur. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022 konusu üzerine daha fazlası için, modellerimizi inceleyebilirsiniz. 

EN UCUZ PREFABRİK EV MODELLERİ | 80m2 - 2+1 Prefabrik Villa Projemizin 3D Sanal Turunu İncelemek İster Misiniz ?

 

 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ VE FİYATLARI 2022


Prefabrik Villa Fiyatları 2022 konusu üzerine üretim tesisimizin tanıtım videosunu izledik, makineleşmiş, teknolojik üretimimiz, kaliteli işçiliğimiz ve tüm bunlara verdiğimiz uzun süreli garantimiz Prefabrik Villa Fiyatları 2022 araştırmacılarımızı çok, çok memnun edecek. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 söz konusu olduğunda aylık 50.000m2 üretim hacmimiz ile yurt genelinde ve Dünya´nın 3 kıtasında aktif şekilde faliyet göstermeye devam ediyoruz. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 araştırması içerisindeyseniz, bizlere danışmadan Prefabrik Villa yaptırmayın ! Üretim tesisimizi gezmeden, malzeme kalitemizi görmeden, showroom yapılarımızı gezmeden Prefabrik Villa Fiyatları 2022 araştırmanızı tamamlamış sayılmazsınız, üretim tesisimize kahve içmeye davetlisiniz. 

Prefabrik Villa Fiyatları 2022, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları konuları hakkında ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerden gündelik haberler almak için, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.

 

 

Alan 80m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli