Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2+1 Dubleks Prefabrik Villa 100m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

2+1 Dubleks Prefabrik Villa 100m2 | Kampanyalı Prefabrik Villa Fiyatları

Ürün Kodu : LP-602
%4
indirim
859.687,00 TL
818.750,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Villa Fiyatları 2022, Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri, En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

 

 

 

EN UCUZ PREFABRİK VİLLA FİYATLARI

 
En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları
dizimiz arasında yer alan 100m2 - 2+1 projemizi değerli web sitesi ziyaretçilerimiz için tekrar baştan revize ettik ve sizlerin beğenesine sunuyoruz. En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları araştırmacılarımızın yine aşina olduğumuz, klasik bant üretimlerimizden seçtiğimiz modelimizin fiyatı sizi memnun edecek ! Prefabrik Villa yaptırmak artık lüks olmaktan çıkıyor, Limit Prefabrik özveri ile oluşturduğu fiyat listesini En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları ile buluşturuyor. Sizde En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları sekmemizi değerlendirip, hayalinizde ki projenizi seçin karlı çıkın ! 


EN UYGUN PREFABRİK VİLLA FİYATLARI 2022


Prefabrik Villa araştırmacılarımız için oluşturduğumuz En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022 listemizi kontrol ederek, hayallerinizin projesini seçebilir, dilediğiniz projenin üzerinde de değişiklik, revizeler yapılabilir. Limit Prefabrik 23 yıllık üretici kimliği ve sarsılmaz güveni ile hayallerinizin projesinde sizlerle ortaklık kurmaya hazır ! En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022 araştırmanızı bizlerden teklif almadan sonlandırmamanızı tavsiye ederiz. Prefabrik Villa arakat taşıyıcılarımız, birleşim elemanlarımız, çatı elemanlarımız, pvc, kapılarımız ve tamamlayıcı çelik aksamımız kendi üretimiz olmasından sebep her projemiz sorunsuz ve uzun ömürlü olmaktadır. En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları 2022 araştırmacılarımız Prefabrik Villa satın alırken bu kalemlerde de dikkatli olmasını öneriyor, altını çiziyor. 

En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022 | Üretim Tesisimizin 1 Dakikalık Kısa Tanıtım Videosunu İzlemek İster Misiniz ? 

 

 

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ VE FİYATLARI


Prefabrik Villa Fiyatları 2022 araştırmacılarımız için üretim tesisimizin videosunu değerli web sitesi ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Makineleşmiş, profesyonel üretim tesisimiz 30.000m2 olup, ayda 55.000m2 üretim kapasitesi ile yurt genelinde ve Dünya´nın 3 kıtasında hizmer vermektedir. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 araştırması yapıyorsanız, üretim tesisimizi, showroom evlerimizi gezebilir Prefabrik Villa malzemelerimizin kalitesini bizzat tecrübe ederek nihai kararınızı tecrübelerinize göre verebilirsiniz. Limit Prefabrik, Prefabrik Villa Fiyatları 2022 üzerine tarafımızdan teknik özelliklerimizin yer aldığı teklif metni alabilir, projelendirme ve benzeri hususlarda da destek alabilirsiniz. Prefabrik Villa Fiyatları 2022 konu başlıklı her detayda sizlere yadımcı olmak üzere alanın da uzman teknik kadromuz ile daima hizmetinizdeyiz, Prefabrik Villa Fiyatları 2022 listemiz için buraya tıklayabilirsiniz. 

Prefabrik Villa Fiyatları 2022, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları 2022, En Ucuz Prefabrik Villa Fiyatları, Prefabrik Ev Fiyatları 2022 konuları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz, bizlerden günlük haberler almak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.

 

 

Alan 100m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 2
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac (Ops. olarak Metal Kiremit &Shıngle)
Kat Sayısı İki Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Pvc
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli