Turkish English
0536 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

1+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 40 m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

1+1 Tek Katlı Prefabrik Ev 40 m2 | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : LP-501
%9
indirim
336.541,00 TL
305.000,00 TL

Fiyatlarımıza %20 KDV dahil değildir.
Etiketler : Prefabrik Ev Fiyatları 2022, Ucuz Prefabrik Ev Modelleri, Kampanyalı Prefabrik Ev Modelleri, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri,

 

 

EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ 

Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan 40m2 projemizi değerli web sitesi ziyaretçilerimizin beğenesine sunuyoruz. Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan 40m2 projemiz, 1+1 oda sayısına sahiptir. Projemiz, minimal yaşamın simgesi olarak alanında yer edinmiş, Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri araştırmacılarımızın aşina olduğu modellerimizdendir, şimdi projemizi detaylı olarak inceleyelim..

EKONOMİK PREFABRİK EV FİYATLARI

 
Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan 40m2 - 1+1 Projemizin teknik detayları ise şöyle ;

 * 2.5M Duvar yüksekliği 
 * 19 m2 Geniş salonu ile ferah yaşam alanı
 *  10 m2 Yatak odası 

 * 4 m2 WC
 
  * 5 m2 veranda

 
EKONOMİK PREFABRİK EV MODELLERİ VE FİYATLARI |
40m2 - 1+1 Projemizin 3D sanal turunu izlemek ister misiniz ? 

Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri arasında yer alan 40m2 projemiz sizleri doğaya dönüşe çağırıyor, temel ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek olan projemiz showroomlarımız da ziyaretlerinizi bekliyor. 

EN UYGUN PREFABRİK EV MODELLERİ


Bir çok etkenden ötürü artık insanoğlunun doğaya dönüşü başladı, bu bağlamda minimal yaşantılar ön plana çıkmaktadır. En Uygun Prefabrik Ev Modelleri bu noktada fazlaca araştırılan konuların başında yer alıyor. Limit prefabrik olarak siz değerli ziyaretçilerimize eko modellerimizi sunuyoruz, eko modellerimiz ile diğer modellerimizin arasında herhangi bir üretim, malzeme, işçilik kalitesi farklılığı yoktur. Eko modellerimiz, diğer projelerimizden farklı olarak duvar yüksekliği düşük, cephelerinde ahşap, taşonit vb desenleri barındırmamaktadır. Eko modellerimiz, üretim tesislerimizde tek bantta standart olarak üretilir ve kurulumu gerçekleştirilir. Sizler de En Uygun Prefabrik Ev Modelleri araştırması içerisindeyseniz mutlaka bizden teklif almayı unutmayın ! 

 

EN UYGUN PREFABRİK EV FİYATLARI araştırması yaparken üretim tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemek ister misiniz ? 

 


 

KAMPANYALI PREFABRİK EV FİYATLARI 2022


Ayrıca Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatlarımızı da incelemeyi unutmayın! 23 yıllık üretim tecrübemiz, sayısız tahhüt iş referansımız, %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile 23 yıldır hayallerinizin ortağı olmaya devam ediyoruz. Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları 2022 politikamızı belirlerken kesinlikle malzeme ve işçilik kalitemizden ödün vermeyerek, sizlere hizmet vermekteyiz. 


Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları 2022, En Uygun Prefabrik Ev Modelleri, Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri ve daha fazlası için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bizden gündelik haberler almak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız ! 
Alan 40m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Daha Estetik Bir Görünüm İçin Tüm Köşeler Betopan Kaplanır
Pencereler 7000 Seri - Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Belirlenen Renge Göre Boyanır (Desensiz Düz Cephe)
Oda Sayısı 1+1
Bina Yüksekliği 2.50 M
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Elektrostatik Boyalı Trapez Sac
Kat Sayısı Tek Katlı
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Panel Amerikan Kapı
Balkon Kapısı Projeye Göre Eklenebilir
DANIŞMA HATTIMIZ
+90 (536) 348 12 57
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli